کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر چشمه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

ساپی‌ینس: گشت‌وگذاری در تاریخ بشر (انسان خردمند)

نسخه الکترونیک کتاب ساپی‌ینس: گشت‌وگذاری در تاریخ بشر (انسان خردمند) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

«ساپی‌ینس» نوشته یووال نواح حراری (-۱۹۷۶) که با نام انسان خردمند نیز منتشر شده‌است، کتابی است درباره سرگذشت بشر از زمان پیدایش تا امروز.
صدهزار سال پیش دست‌کم شش گونه متفاوت انسان روی زمین می‌زیستند، امروزه فقط یک گونه هست: هومو ساپی‌ینس. چرا گونه ما توانست بماند و به جایی که اکنون هست برسد؟ چه شد که ما شهرها و امپراتوری‌ها را آفریدیم؟ چرا به باور به خدایان، بت‌ها و حقوق بشر روی آوردیم؟ چرا به پول، کتاب‌ها و قوانین اعتماد می‌کنیم؟ چه شد که برده دم و دستگاه اداری و مصرف‌گرایی شدیم و در جستجوی خوشبختی به هر دری می‌زنیم؟ ساپی‌ینس کتابی تکان‌دهنده و تفکربرانگیز درباره تاریخ بشر است که با سادگی‌ای باورنکردنی و بهره جستن از شاخه‌های گوناگون، ما را از نخستین گام‌های هومو ساپی‌ینس بر روی زمین تا به امروز همراهی می‌کند.

  • دسته بندی: تاریخ جهان ، اسطوره و تاریخ
  • ناشر: نشر چشمه - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 6.53 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۵۹ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب ساپی‌ینس: گشت‌وگذاری در تاریخ بشر (انسان خردمند) در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

ترجمه‌اش به جز بدی بودن یک ایراد اساسی دارد و آن هم این است که یکدست نیست. در بعضی جمله‌ها خیلی لحن ادبی دارد و در بعضی جمله‌ها از واژه‌های محاوره‌ای استفاده کرده است. مثلا در بعضی جاها خواسته فارسی سره استفاده کند اما برای بسیاری از واژه‌ها می‌توانست واژه‌های فارسی بهتری انتخاب کند. به جای بین‌النهرین در فصل اول گفته میان‌رودان و در فصل دوم گفته میان‌دورورد! از ناشر معتبری چون نشر چشمه اصلا توقع چاپ چنین ترجمه ضعیفی را نداشتم! متاسفانه به خاطر معتبر بودن اسم ناشر، بدون دانلود فایل نمونه، یک دفعه کتاب را خریدم و خیلی پشیمان شدم! کاش حداقل متن را قبل از چاپ به یک ویراستار ماهر می‌دادند! ای کاش راهی برای شکایت کردن از مترجم و ناشر باشد. حیف هزینه و وقت که این‌طوری به هدر می‌رود!
در 2 روز پیش توسط s.b...979
آنقدر از دست ناشر و مترجم عصبانی‌ام که دارم فکر میکنم باید راهی برای شکایت باشد!
در 2 روز پیش توسط s.b...979
بسىار عالى است . بارها بعضى قسمت ها را مرور کردم . حتى اگر با برخى نظرات در کتاب موافق نباشم ولى ارزش بارها خواندن را داشت . موجب گردىد از زاوىه اى دىگر به جهان پىرامون بنگرم و نىاز به مطالعه بىشترى را در من بر انگىخت . افکارى را که در ذهن مى پروراندم متوجه شدم دغدغه فکرى دىگران نىز است . شدىدا به دىگران توصىه مى کنم اىن کتاب را بخوانند تا از نکته سنجى نوىسنده و ژرف نگرى اش بهره ببرند . و به ىکبار خواندن اکتفا نکنند . نقدى که دارم به مترجم محترم است . بسىار از لغات نا مانوس و بنظرم حتى ساخته شره توسط خودشان استفاده کرده اند که باعث سکته در روانى خواندن مى شود و از روانى متن مى کاهد . نمى دانم به چه دلىلى تعمد بر استفاده از اىن نوع لغات داشتند
در 5 روز پیش توسط فرزین حریری
لطفا برای فیدیباکس دسترسی بدین به این کتاب. من امروز میخواستم بخونم از این طریق ولی امکانش نبود. کتاب رو پیدا نمیکرد
در 1 هفته پیش توسط مریم احمدی
ترجمش داغونه. حیف پول بدی واسه این ترجمه. پشیمونم چرا از بیرون کتابشو نخریدم.
در 4 هفته پیش توسط nim...i72