فیدیبو نماینده قانونی نشر چشمه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

قلب نارنجی فرشته

نسخه الکترونیک کتاب قلب نارنجی فرشته به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
قلب نارنجی فرشته

حالا لابد پیش خودت می‌گویی این هم یکی دیگر از خالی‌بندی‌های ما داستان‌نویس‌هاست. عادت کرده‌ایم به تعریف هر راست و دروغی که به ذهن‌مان می‌رسد. یاد گرفته‌‌ایم قصه‌هامان را جوری بگوییم که همه‌چیز راست به نظر برسد... مهم نیست. چند روز دیگر که خبر محاکمه‌ام را توی روزنامه‌ها خواندی باورت می‌شود. آن وقت قیافه‌ات حسابی دیدنی است.
می‌دانم که من مثل تو نویسنده‌ی معروفی نیستم. می‌دانم که اسمم تیترِ یکِ روزنامه‌ها نخواهد شد. نهایتش می‌نویسند نویسنده‌ی گمنام به قتل زنش اعتراف کرد. یا خانه‌ی پُرَش، عکسم را با لباس زندان و دست‌بند چاپ می‌کنند توی صفحه‌ی حوادث، روی چشم‌هام یک نوار سیاه می‌زنند و زیرش با حروف درشت می‌نویسند «اعترافات یک نویسنده».
این‌که این‌ها را، این‌جا، توی این ساعت برایت می‌نویسم، یک دلیلش حرف‌های آن روزت است که گفتی‌ «تو نویسنده‌ی خوبی می‌شی.» صاف نگاه کردی تو چشم‌هام و این را گفتی. کنار اسمم هم به‌علاوه کشیدی. آن روز بیشتر از خودم بدم آمد. از این‌که توانسته بودم توی نویسنده را هم بازی بدهم؛ همان‌طور که دوروبری‌هام، فامیلم، دوست‌هام و حتا خواننده‌های فیس‌بوکی‌ام را گول زده‌ام. همان‌طور که آن شب روژان را گول زدم. به‌اش گفتم «بریم شمال؟»
گفت «الآن؟ دم سحری؟»
گفتم «عیبی داره؟»
خندید و دست‌های تپلش را انداخت دور گردنم. گفت «آشتی، آشتی؟»


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر چشمه - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.74 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۲۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب قلب نارنجی فرشته در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب قلب نارنجی فرشته

کسی که امثال این داستانا رو مینویسی خودش هم درصدی مشکل روانی و یا بدتر از اون مشکل جنایی داره والسلام.
در 6 ساعت پیش توسط
اکثر داستان‌هاش برام خیلی جذاب بود، مخصوصا شیوه نگارش اونا.
در 3 روز پیش توسط
من تازه میخواستم بخرم اما دو دل شدم .
در 2 هفته پیش توسط
میتوان گفت ۹۰درصد داستانها در مورد خیانت بود، البته اگر نگویم همه داستانها حتی داستان مربوط به شهدای غواص که به شدت از نوع پرداخت ایشان به این داستان ناراحت شدم ... تنها داستان مفید را شاید فقط بتوان گفت داستان «آقای نویسنده عزیز» بود. چنین نوشته هایی به شدت فضای منفی را در روح انسان و جامعه گسترش میدهد و باعث بد بینی همگانی می‌شوند، بگذریم از بقیه مشکلات این داستانها. بنده صرفا به توصیه برخی دوستان که در نظرات شان این اثر را تحسین کرده بودند، این کتاب را خریده و مطالعه کردم ولی به هیچ وجه توصیه نمیکنم. زین پس هم اساسا به توصیه های موجودات در نظرات دوستان اعم از خواندن/نخواندن اعتماد نمی‌کنم یعنی این جنابان باعث سلب اعتماد از سایرین شدند. مگر در موردی که نویسنده نظر، توضیح درست و درمانی در مورد اثر دهد و منطقی به آن بپردازد. باید بگویم معیار برخی -نه همه- در اظهار نظر، صرفا همذات پنداری ست...
در 4 هفته پیش توسط
من که خیلی خوشم اومد
در 4 هفته پیش توسط