فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

رازهایی که یک مادر موفق باید بداند - نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی رازهایی که یک مادر موفق باید بداند - نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی
رازهایی که یک مادر موفق باید بداند - نسخه صوتی

رازهایی که یک مادر موفق باید بداند نوشته دکتر هریت گلد هور لرنر پزشک و نویسنده آمریکایی است. وی در این کتاب بر پایه تجربه شخصی خود به عنوان مادر و همچنین به پشتوانه دانش آکادمیک خود، پیشنهادهایی را به بانوان برای تصمیم مادر شدن و ارتباط روانی با این بخش از زندگی ارائه می‌دهد.
در بخشی از کتاب می‌شنویم:
من به هیچ زنی توصیه نمی‌کنم که اتفاقی و بدون فکر مادر شود. برای مادر شدن باید چیز‌های زیادی را در نظر گرفت. مثلا اینکه جایگاه بچه در برنامه‌ زندگی شما کجاست؟ و آیا برای تربیت او آمادگی دارید؟ مسلما اگر قصد بچه‌دار شدن دارید مسایل زیادی هست که باید در موردش فکر کنید مثلا اهداف بلند مدت و کوتاه مدت کاری شما چیست؟ بیشتر از همه دوست دارید کجا پول، استعداد و انرژی خود را صرف کنید؟ آیا در زندگی پشتوانه‌ای دارید؟ تصور می‌کنید با یک بچه، چه چیز‌هایی به‌دست می‌آورید و چه چیز‌هایی را از دست می‌دهید؟ آمادگی پذیرش مسئولیت بیشتر را دارید؟ هر کدام از شما چه مقدار وقت صرف بچه خواهید کرد؟ و سؤالات زیادی از این قبیل.
لازمه‌ی بچه داشتن انعطاف نشان دادن بیشتر در مسایل مربوط به کودک است. باید مشتاق کودک‌تان باشید. شما نمی‌توانید مدتی این نوزاد کوچک را نگاه دارید و بعد اگر فکر کردید که این، بچه‌ای نیست که شما می‌خواستید او را دور بیندازید، پس شما با بزرگ‌ترین تصمیم زندگی‌تان مواجه هستید.
علاوه بر این، غیر ممکن است که در تصمیم برای بچه‌دار شدن کاملاً منطقی باشیم، حالا فرقی نمی‌کند که تا چه حد این مسأله را دقیق بررسی کنیم. یک زن ممکن است به دلایل نامشخص و غیرمنطقی یک یا چندین بچه به دنیا بیاورد. ممکن است انگیزه‌اش به وجود آوردن کسی باشد که با او ژن‌های مشترکی داشته باشد یا حفظ نسل یا خشنود کردن مادرش یا تشکیل یک خانواده‌ی ایده‌آل.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نوین کتاب گویا - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 344.37 مگابایت - تعداد صفحات : ۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب صوتی رازهایی که یک مادر موفق باید بداند - نسخه صوتی در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب صوتی رازهایی که یک مادر موفق باید بداند - نسخه صوتی

نمونه با محتویات کتاب همخوانی ندارد.
در 2 ماه پیش توسط