فیدیبو نماینده قانونی انتشارات البرز و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

تحول باطن

نسخه الکترونیک کتاب تحول باطن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
تحول باطن

سامائل آئون ویور، ۶ مارس ۱۹۱۷ میلادی در کلمبیا دیده به جهان گشود. از همان کودکی به ابعاد متعالی زندگی علاقه‌مند بود و در مکاتب گوناگون متافیزیکی آن زمان بسیار پژوهش کرد تا به سؤال‌های مهمی چون ما کیستیم؟ هدف از زندگی چیست؟ چرا زندگی می‌کنیم؟ پاسخ دهد.
سامائل آئون ویور، با نظریه تئوسوفی، سیستم گورجیف، راسیک روسن و نیز علوم باطنی آن زمان آشنا شد و هر نظریه را به محک آزمایش می‌گذارد تا چیستی و چگونگی‌اش را خود اثبات کند. بنابراین، مسیری را به سوی خودشناسی آغاز کرد که او را به کشف ابعاد گوناگون طبیعت و اساتید بزرگ ساکن آن رهنمون می‌کرد. او به مسیری تشرفی وارد شد و پس از غلبه بر آزمون‌های ایزوتریکی این مسیر کشف کرد که در مقام یک پیام‌رسان یا آواتار عصر جدید مأموریت ویژه‌ای دارد.
سامائل با بررسی آرای نوسیس ابدی، نوسیس دیروز و همیشگی است، که پیام او که شامل سه عامل انقلاب کانشسنسی است به ما رسیده است، اول مرگ ایگوها، دوم تولد از طریق کیمیاگری و سوم ایثار برای بشریت.
سال ۱۹۴۸ بود که در کلمبیا سازمان کوچکی تشکیل شد و در عرض مدت کوتاهی اعتباری جهانی کسب کرد. در اینجا بود که استاد اولین کتابش، پیام های کریسمس را نوشت.(سامائل آئون ویور بیش از ۶۰ کتاب در طول زندگانی‌اش نوشته است) برای توضیح حکمتی که به قدمت زندگی است و آن دانش خودشناسی است. او ابتدا، دانشی را که در مکاتب مختلف ایزوتریکی از طریق مراقبه عمیق و انسان شناسی روانکاوی کسب کرده بود بررسی و از لحاظ درونی تأیید کرد. گروه کوچکی از مریدان دورش جمع شدند و آن‌ها اولین بذر جنبش نوسیس معاصر را به وجود آوردند.
اواسط سال ۱۹۵۰ او کلمبیا را ترک می‌کند و شروع به سفری مشکل از پاناما، کاستاریکا، نیکاراگوئه، هندوراس، السالوادور، گواتمالا و... می‌کند و با خانواده اش امریکای مرکزی را جست‌وجو می کند.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات البرز - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.66 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۲۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب تحول باطن در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب تحول باطن

اگر کسی آموزه های آئن ویور رو عملی کنه و درک کنه که در وجودش ایگوها یا همون نفس فرمانروایی می کنه نه اسنس یا همون روح پاکی که خداوند در وجود هرکس قرار داده قدم بسیار بزرگی در جهت خودشناسی و رسیدن به کمال برداشته کتابهای این نویسنده متاسفانه در ایران شناخته شده نیستند از اینکه این کتاب ترجمه و چاپ شده بسیار خوشحالم
در 3 هفته پیش توسط