فیدیبو نماینده قانونی نشر کتاب مهربان و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

مدل‌های تعالی سازمانی: Malcolm Baldrige،EFQM و Deming

نسخه الکترونیک کتاب مدل‌های تعالی سازمانی: Malcolm Baldrige،EFQM و Deming به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
مدل‌های تعالی سازمانی: Malcolm Baldrige،EFQM و Deming

در بازار رقابتی امروز، ضروری است که سازمان‌ها همچنان برتری خود را نسبت به رقبا حفظ نمایند و ضمن حفظ موقعیت رقابتی خود در بازار همواره به سمت جلو گام بردارند.
مدیریت، فراگرد به‌کارگیری مؤثر و کارآمد منابع مادی و انسانی بر مبنای یک نظام ارزشی پذیرفته شده است. میزان موفقیت در به‌کارگیری شیوه‌های رهبری و مدیریت، تحت تأثیر ارزش‌های حاکم بر بافت فرهنگی جامعه قرار دارد. سازمان‌ها بر بازده و پیامد کار تاکید دارند زیرا مشتریان آن‌ها، انتظارات و نیازهای بسیار متفاوتی دارند. داشتن مشتریانی با نیازهای متفاوت، مستلزم داشتن کارکنانی است که بهترین خدمات را به هر مشتری ارائه دهند.
امروزه ضرورت استفاده از الگوهایی که بتوانند ضمن ارزیابی وضعیت موجود سازمان‌ها و تشخیص نقاط قوت و نواحی قابل بهبود، مبنای صحیحی جهت برنامه‌ریزی‌های استراتژیک ایجاد نمایند بیش از هر زمان دیگر احساس می‌شود. به همین دلیل در اثر تلاش وسیعی که توسط صاحب‌نظران کیفیت و بهره‌وری صورت پذیرفته الگوهای مختلفی تحت عنوان مدل‌های تعالی سازمانی ایجاد شده و به عنوان یکی از رایج‌ترین شیوه‌ها جهت دستیابی به اهداف فوق مورد استفاده قرار گرفته است. این مدل‌ها به چارچوب‌های خودارزیابی نیز معروف هستند. در ادبیات جدید کسب‌وکار، مفهوم و نظام جدید تعالی سازمانی به عنوان یکی از نظام‌های مدیریت کیفیت جامع تعریف شده است. این کتاب به دنبال معرفی سه مدل اصلی تعالی سازمانی فعال در سطح بین‌الملل است. بنابراین ابتدا سیر تکامل کیفیت در فصل اول ارائه‌شده است. در فصل دوم، مدل تعالی EFQM نسخه ۲۰۱۳ با تمامی جزئیات ارائه‌ شده است. در ادامه در فصل سوم، مدل تعالی مالکوم بالدریج نسخه ۲۰۱۲ و در فصل چهارم مدل دمینگ نسخه ۲۰۱۲ ارائه‌ شده است. این سه فصل ترجمه متن اصلی مدل‌های مربوطه می‌باشد. در فصل آخر هم جمع‌بندی و تطبیق این مدل‌ها ارائه ‌شده است.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر کتاب مهربان - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.09 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۹۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب مدل‌های تعالی سازمانی: Malcolm Baldrige،EFQM و Deming در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب مدل‌های تعالی سازمانی: Malcolm Baldrige،EFQM و Deming