فیدیبو نماینده قانونی انتشارات البرز و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

قرار آینده

نسخه الکترونیک کتاب قرار آینده به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
قرار آینده

هنوز نامت همین است؟ امروز متوجه شدم که چیزهای زیادی هست که من نمی‌دانستم و بی‌وقفه اندازه این خلأ را تکذیب می‌کنم، خلئی که از زمان رفتن تو مرا احاطه کرده است. وقتی که تنهایی روزهایم را تاریک می‌کرد، اغلب به آسمان نگاه می‌کردم سپس به زمین، با این احساس سرکش که تو همین حوالی هستی! و در طول این سال‌ها همین‌طور بوده است، فقط دیگر نمی‌توانستیم همدیگر را ببینیم یا به حرف‌های هم گوش دهیم. به نظر می‌رسید حتی ممکن است از کنار هم رد شویم بی‌آنکه یکدیگر را بشناسیم. از روزی که رفتی همچنان دست از خواندن برنداشته‌ام، مکان‌های زیادی را در جست‌وجوی تو دیده‌ام، در جست‌وجوی راهی برای دریافتن، از کسی فهمیدن. و هرچه صفحات زندگی بیشتر ورق می‌خورد، بیشتر درمی‌یافتم که فهمیدن چقدر از من دور می‌شود، مانند کابوس‌هایی که در آن، هر قدم به جلو سبب می‌شود قدمی به عقب برداری. راهروهای بی‌پایان کتابخانه‌ها را، خیابان‌های این شهر را که مال ماست، گز کردم، شهری که در آن تقریبا همه خاطره‌هایمان را از دوران بچگی با هم شریک بودیم، دیروز در امتداد اسکله‌ها پرسه زدم، بر روی سنگفرش بازارهای رو باز، که تو بسیار دوست‌داشتی. اینجا و آنجا می‌ایستادم، انگار تو در کنارم بودی، سپس همچون هر جمعه، به آن بار کوچک نزدیک بندر برگشتم. یادت می‌آید؟ اغلب همدیگر را لحظه غروب آفتاب می‌دیدیم. لذت می‌بردیم از آنکه دیگری را وارد هزارتوی کلماتی کنیم که از دهانمان فوران می‌کرد، همانند احساساتی که با هم از سر می‌گذراندیم و بی‌آنکه به گذر ساعت‌ها پی ببریم، از آن تابلوهایی حرف می‌زدیم که به زندگی‌مان شادی می‌بخشید و ما را به سوی دوران‌های دیگری سوق می‌داد.
آه خدا، من و تو نقاشی را چقدر دوست داشتیم! اغلب، کتاب‌هایی را که نوشتی وارسی می‌کنم، در آن‌ها قلم تو، سلیقه و ذوق تو را می‌یابم.
جاناتان، نمی‌دانم تو کجایی. نمی‌دانم که آیا همه آنچه احساس کردیم معنایی داشت، که آیا حقیقت وجود دارد، اما اگر روزی این نامه را پیدا کردی، می‌فهمی که من سر قولی که به تو دادم، بودم.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات البرز - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.5 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۹۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب قرار آینده در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب قرار آینده

خلاصه داستان کتاب: داستان عشقی که از مرگ عبور کرده و قرن ها ادامه یافته. جاناتان یک ارزش گذار تابلوهای نقاشی است که در پی ردی از تابلویی پرر رمز و راز با کلارا برخورد می کند. هر دو معتقدند که گویی پیشترها یکدیگر را ملاقات کرده اند. اما کی و کجا؟ شاید یک قرن پیشتر در لندن...
در 4 ماه پیش توسط