فیدیبو نماینده قانونی انتشارات صابرین و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

۱۰ روز تا داشتن کودکی سازگارتر و آرام‌تر: برنامه‌ای برای از بین بردن مشکلات رفتاری کودکتان

نسخه الکترونیک کتاب ۱۰ روز تا داشتن کودکی سازگارتر و آرام‌تر: برنامه‌ای برای از بین بردن مشکلات رفتاری کودکتان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
۱۰ روز تا داشتن کودکی سازگارتر و آرام‌تر: برنامه‌ای برای از بین بردن مشکلات رفتاری کودکتان

می‌دانید که تربیت فرزند کار آسانی نیست، اما شما قبل از بچه‌دار شدن اصلاً فکر نمی‌کردید که تربیت بچه‌ها تا این اندازه سخت باشد! شاید به این دلیل به خواندن این کتاب روی آورده‌اید که احساس خستگی می‌کنید و سردرگم شده‌اید و هر آنچه می‌دانستید به‌کار گرفته‌اید و حالا به آخر خط رسیده‌اید. کودک شما ناآرام است و ناآرامی او شما را می‌آزارد. او حتی در برابر ساده‌ترین خواسته‌ها هم بی‌قراری و پافشاری می‌کند. بدخلق، خودسر، هیجان‌زده و بی‌ادب است و بی‌احترامی می‌کند، نه تنها یک بار، بلکه همیشه این رفتارها از او سر می‌زند. البته قصد او از این رفتارها آن نیست که اعتبار شما را زیر سؤال ببرد، بلکه واقعا فکر می‌کند خودش هم به اندازه شما قدرت و اعتبار دارد. بگذارید کمی واضح‌تر بگویم، همه والدین با بچه‌هایی سروکار دارند که بارفتارهایشان، آن‌ها را گرفتار می‌کنند. کودکان ناآرام گرفتاری‌ها را وارد مرحله تازه‌ای می‌کنند. شما مجبورید زمان زیادی بگذارید تا ببینید چه عاملی باعث به‌وجود آمدن ناسازگاری در کودکتان می‌شود و این عصبانیت شدید از کجا می‌آید؟ چه عاملی باعث می‌شود او ناگهان عصبی شود و رفتار تلافی‌جویانه از خود نشان دهد؟ شاید مجبور باشید علت این رفتارها را در نحوه یادگیری کودکانتان جویا شوید و به بررسی بیشتر و دقیق‌تررفتارشان در مدرسه، علائق بیرونی آن‌ها و ارتباطشان بادیگران بپردازید. گاهی از اینکه کودکتان چیزی را انکار می‌کند دچار شگفتی می‌شوید. آیا کودکتان واقعا فکر می‌کند شما، معلمش و دوستانش تا این اندازه بی‌انصاف هستید؟ شرط می‌بندم راهکارهای مختلف را امتحان کرده‌اید اما شرایط همچنان بهبود نیافته است. به همین دلیل صبرتان تمام شده است و از پیدا کردن راه‌حل و دستیابی به یک زندگی طبیعی و بهنجار ناامید شده‌اید.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات صابرین - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.31 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۲۱ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب ۱۰ روز تا داشتن کودکی سازگارتر و آرام‌تر: برنامه‌ای برای از بین بردن مشکلات رفتاری کودکتان در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب ۱۰ روز تا داشتن کودکی سازگارتر و آرام‌تر: برنامه‌ای برای از بین بردن مشکلات رفتاری کودکتان