فیدیبو نماینده قانونی راشین و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

عشق یعنی... برای زندگی... (نسخه PDF)

نسخه الکترونیک کتاب عشق یعنی... برای زندگی... (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
عشق یعنی... برای زندگی... (نسخه PDF)

ﻛﻴﻢ ﻛﺎزالی در ﻧﻬﻢ دﺳﺎﻣﺒﺮ1941 ﺑﺎ ﻧﺎم ﻣﺮﻳﻠﻴﻦ ﺟﻮدﻳﺚ ﮔﺮو (Marilyn Judith Grove) در ﺷﻬﺮ اوﻛﻠﻨﺪ ﻧﻴﻮزﻳﻠﻨﺪ ﺑﻪ دﻧﻴﺎ آﻣﺪ. ﺳﺎل ﻧﻮزده ﺑﻴﺸﺘﺮ ﻧﺪاﺷﺖ ﻛﻪ راهی ﺳﻔﺮ ﺑﻪ ﻧﻘﺎط ﻣﺨﺘﻠﻒ اﺳﺘﺮاﻟﻴﺎ، اروﭘﺎ و آﻣﺮﻳﻜﺎ ﺷﺪ.در 1967 ﺳﺎﻛﻦ ﻟﻮس و آﻧﺠﻠﺲ ﺷﺪ و در ﻛﻠﻮپ اﺳکی ﻫﻤﻴﻦ ﺷﻬﺮ ﺑﻮد ﻛﻪ ﺑﺎ ﻋﺸﻖ ﺑﺰرگ ﻫﻤﺴﺮ آﻳﻨﺪه اش روﺑﺮﺗﻮ آﻟﻔﺮدو وﻳﻨﭽﻨﺰو ﻛﺎزالی ((Roberto Alfredo Vincenso Casali ﻛﻪ ﻳک ﻣﻬﻨﺪس ﺟﻮان ﻛﺎﻣﭙﻴﻮﺗﺮ اﻫﻞ اﻳﺘﺎﻟﻴﺎ ﺑﻮد آﺷﻨﺎ ﺷﺪ.

ﻛﺎرﻳﻜﺎﺗﻮرﻫﺎی ﻋﺸﻖ ﻳﻌنی ﺑﺎ ﺗﺼﺎوﻳﺮ ﺳﺎده، ﻛﻮدﻛﺎﻧﻪ و ﭘﺮاﺣﺴﺎسی آﻏﺎز ﺷﺪ که ﻛﻴﻢ ﺑﺮاي ﺑﻴﺎن ﻋﻮاﻃﻔﺶ میﻛﺸﻴﺪ و روﺑﺮﺗﻮ آﻧﻬﺎ را به طور غیرمنتظره در جیب کتش پیدا کرد.


  • دسته بندی:
  • ناشر: راشین - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 11.25 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۰۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب عشق یعنی... برای زندگی... (نسخه PDF) در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب عشق یعنی... برای زندگی... (نسخه PDF)

من خیلی از خوندن این کتاب لذت میبرم. بخصوص کاریکاتوراش.کاریکاتورها ساده و در عین حال بسیار هنرمندانه هستن. این مجموعه باارزشی از کاریکاتورای لاویز هست که قدیما عکس برگردونش توی آدامسای لاویز که میخریدیم بود. نویسنده کتاب زیر هر کاریکاتور با جمله های کوتاهش تعریف های جالبی از عشق کرده. مثل: عشق یعنی به شوق دیدن اون بیای خونه. عشق یعنی ازش بخوای یه فنجون دیگه م از اون قهوه بدمزه ش برات بریزه. عشق یعنی بذاری سنگرات رو فتح کنه. عشق یعنی بلند شی ببینی چه صدایی اونو ترسونده این کتاب هم سرگرم کننده هست هم آموزنده
در 4 ماه پیش توسط
خیلی خوشحال شدم که دیدم عشق یعنی دوباره منتشر شده. مخصوصا این کتاب که چهارصد صفحه است و انگار همه کاریکاتورهای کتاب های عشق یعنی را جمع کرده. کتاب دوزبانه هست و یادمه که من و نامزدم برای تمرین یادگیری زبان هم ازش استفاده میکردیم چون ترجمه ها واقعا عالیه. گذشته از جنبه سرگرم کننده ای که داره هر کاریکاتورش یک درس خوب و ارزشمند در مورد عشق هست و یاد می ده که چطور با هم کنار بیایم و از وجود هم لذت ببریم. اگر نسخه چاپیش را ندارید حتما ایبوکش را تهیه کنید. چون کتاب جیبی هست و هر صفحه یک تصویر داره، نسخه پی دی اف هم بخوبی قابل استفاده هست و لازم نیست صفحه ها را چپ و راست و بالا و پایین کنید.
در 4 ماه پیش توسط