فیدیبو نماینده قانونی انتشارات اردیبهشت و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

فراخوانی از تاریکی: نبرد با شیاطین - کتاب نهم

نسخه الکترونیک کتاب فراخوانی از تاریکی: نبرد با شیاطین - کتاب نهم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
فراخوانی از تاریکی: نبرد با شیاطین - کتاب نهم

شیطانی کوچک، لاغر و عقربی‌شکل، با چهره‌ای نیمه‌انسانی نیش خود را در چشم راست من فرو کرد. تخم چشمم ترکید و رگه‌های مایعی چسبناک از گونه‌ام جاری شد. با عذابی واقعی، عاجزانه فریاد زدم اما بدتر شد. شیطان در حَدقه‌ی خالی من تف انداخت. در ابتدا تصور کردم فقط خلط است اما یک عالمه موجودات ریز در فضای خالی دور مردمک چشمانم، شروع به جنبیدن کردند. در حالی که از وحشتی مبهم پر می‌شدم، دندان‌ها یا پنجه‌هایی در استخوان دور چشم ویران‌شده‌ی من فرو می‌رفتند. آن هیولاهای ریز هر چه که بودند، سعی می‌کردند به داخل مغزم تونل بزنند.
برانابوس غرید:
ـ کرنل!
و سعی کرد مرا بگیرد اما در حالی که جنون و درد به من فشار ‌آورده بود، از او دور شدم. تلوتلوخوران، جیغ‌زنان و وحشی این‌طرف و آن‌طرف می‌رفتم. شیطان دوباره حمله کرد و چشم چپم را ترکاند. تاریکی مرا از پا درآورد. من در جهنم بودم.
عمری طول کشید تا کسی مرا از جایی که افتاده بودم بلند کرد و رو به جلو کشید. احتمالاً برانابوس یا گرابز یا شاید لُرد لاس بود. نمی‌دانستم و برایم مهم نبود. همه‌ی آنچه می‌توانستم بر آن تمرکز کنم، کوری و دردی جانکاه بود.
از آن شخص یا شیطان فاصله گرفتم و دیوانه‌وار دویدم اما به چیزی محکم برخورد کردم. نالان و فریادزنان، افتادم. دیگر چشمی نداشتم که گریه کنم. موجوداتی که در چشمانم تف شده بودند اکنون مغزم را می‌بلعیدند. سعی کردم آنها را با انگشتانم بیرون بکشم اما فقط عذابم را بیشتر می‌کرد.
ناگهان جادویی تمام حدقه‌‌‌ی ویران‌شده‌ی چشمانم را دربرگرفت. موجودات در سرم سوختند و به بیرون پرتاب ‌شدند. دردم کم شد. شادمانه آهی کشیدم و بیهوش افتادم.
پایان دنیا را خواب دیدم.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات اردیبهشت - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.13 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۰۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب فراخوانی از تاریکی: نبرد با شیاطین - کتاب نهم در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب فراخوانی از تاریکی: نبرد با شیاطین - کتاب نهم

حالا کرنل چی شد؟ خوشبختانه کرنل زنده ماند! این جلد شاید مهم ترین جلد مجموعه بعد از جلد ۱۰ است. کرنل همسفر موجودات کهن میشود و به سیاره ای میرود که زمان از آنجا شروع شده. موجودات کهن اسرار بزرگی را برای کرنل فاش میکنند. ماهیت واقعی کا گاش چیست؟ حیات و زمان از کجا و چگونه آغاز شد؟ جهان ابتدایی چه طور جایی بود؟ اصلا شطرنج به اینها چه ربطی دارد؟! تمامی اینها را موجودات کهن در این کتاب به ما میگویند
در 2 ماه پیش توسط