فیدیبو نماینده قانونی انتشارات اردیبهشت و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

لرد لاس: نبرد با شیاطین- کتاب اول

نسخه الکترونیک کتاب لرد لاس: نبرد با شیاطین- کتاب اول به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
لرد لاس: نبرد با شیاطین- کتاب اول

با ناله چشم‌هایم را بستم و زیرلب با غرغر گفتم:
- چرا معطلید؟ جنازه را بیارید.
من بودم و مدیر مدرسه و مادر و آقای دانلان. مادر در مورد سیگارها شروع به غرغر و پرخاش کرد و گفت:
- من پشت جای پارک دوچرخه‌ها چند تایی از بچه‌های مدرسه رو دیدم که سیگار می‌کشیدند؛ می‌خوام بدونم آقای مدیر از این ماجرا و اینکه بچه‌ها توی این مدرسه دقیقاً چیکار می‌کنند خبر دارند؟
راستش کمی دلم برای آقای دانلان سوخت. او مجبور بود آنجا بنشیند. درست مثل یک پسربچه‌ی مدرسه‌ای پاهایش را تکان می‌داد و می‌گفت که اصلاً از این موضوع خبر نداشته و حتماً رسیدگی خواهد کرد و سریع بحث را تمام کرد.
ای دروغگو!!! معلوم بود که او می‌دانست. هر مدرسه‌ای فضایی را برای سیگار کشیدن دارد. البته کاری نمی‌شد کرد. زندگی همین است! معلم‌ها هیچ‌وقت این‌جور چیزها را قبول نمی‌کنند و اغلب اوقات نادیده می‌گیرند. واقعیت این بود که بعضی از بچه‌ها سیگار می‌کشیدند. به نظر من سیگار کشیدن در مدرسه برای بچه‌ها خیلی امن‌تر از این بود که موقع استراحت یا ناهار این کار را بیرون از مدرسه انجام دهند.
مادرم این را می‌دانست. البته باید می‌دانست! چون همیشه این نکته را به من یادآوری می‌کرد. آن زمان هم بچه‌ها خیلی متفاوت نبودند. اگر یک دقیقه به گذشته فکر می‌کرد یادش می‌آمد که چجور بچه‌ای بوده و چه‌ کارهایی کرده است.
اصلاً برایم مهم نبود که مادرم من را به خانه ببرد اما اینکه تمام قانون‌های مدرسه را در دفتر مدیر مدرسه یکی‌یکی یادآوری کند، مهم بود؛ البته او اغلب این‌کار را می‌کرد ولی نمی‌توانستم چیزی به او بگویم، درسته؟ نمی‌توانستم بلند بلند سرش داد بزنم و بگویم:
- هی! ‌مادر! بهتره که ساکت شی؛ چون با این‌کارها هر دو تامون رو بی‌آبرو می‌کنی!
وقتی این فکرها از سرم می‌گذشت خنده‌ام گرفته بود و البته همان موقع مادر برای یک لحظه مکث کرد و من را گرفت و با عصبانیت پرسید:
- به چی می‌خندی؟
و دوباره مرا رها کرد.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات اردیبهشت - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.76 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۷۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب لرد لاس: نبرد با شیاطین- کتاب اول در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب لرد لاس: نبرد با شیاطین- کتاب اول

من چندسال پیش همه ی جلدهاش رو خوندم و باید بگم برای سن نوجوان ها پر از هیجان و عالیه
در 3 هفته پیش توسط
از دارن شأن و کتاب های خون و خون‌ریزیش که به بچه ها رحم نمیکنه متنفرم
در 1 ماه پیش توسط
عالی
در 3 ماه پیش توسط
یادش بخیر ، یه زمان چقدر کتاب های دارن شان میخوندیم . هیجان انگیزن . برای نوجوان ها و بزرگسال هایی که هنوز کتاب نوجوانان دوست دارن.
در 4 ماه پیش توسط
خیلی ممنون امیدوارم بقیه‌ی کتاب هاشو هم بزارین
در 4 ماه پیش توسط