فیدیبو نماینده قانونی راشین و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

خلاصه ۵۰ کتاب برتر در زمینه روانشناسی

نسخه الکترونیک کتاب خلاصه ۵۰ کتاب برتر در زمینه روانشناسی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
خلاصه ۵۰ کتاب برتر در زمینه روانشناسی

کتابی که در دست دارید سومین جلد از مجموعه کتاب‌های «۵۰ کتاب در یک کتاب» است که تام باتلر بودن گرد‌آوری کرده است. در اینجا ۵۰ کتاب کلاسیک که از سال ۱۹۹۲ تا کنون توسط روان‌شناسان پیشرو نوشته شده در ۵۰ فصل خلاصه و نقد شده است. تام بودن، در ابتدای هر فصل یکی دو پاراگراف از کتاب مورد نظر را می‌آورد که ممکن است در ابتدا مبهم به نظر برسند اما با خواندن کل فصل متوجه مفهوم پاراگراف‌های ابتدایی و منظور مولف از انتخاب آنها خواهید شد.
اگر قصد دارید در رشته روان‌شناسی تحصیل کنید خواندن این کتاب مقدمه خوبی برای آشنایی با این رشته محسوب می‌شود و اگر دانشجوی رشته روان‌شناسی هستید با خواندن این کتاب جمع‌بندی خوبی از آثار روان شناسی خواهید داشت که در بحث‌ها و نوشتن مقالات به شما کمک خواهد کرد.
همچنین این کتاب به کسانی توصیه می‌شود که فرصت اندکی برای مطالعه و علاقه زیادی به کتاب‌های روان شناسی دارند.


  • دسته بندی:
  • ناشر: راشین - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.72 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۴۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب خلاصه ۵۰ کتاب برتر در زمینه روانشناسی در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب خلاصه ۵۰ کتاب برتر در زمینه روانشناسی

واقعا کتاب ارزشمندی هست به جای ماهها وقت گذاشتن و کتاب های روانشناسی خوندن که عموما خسته کننده میشه به شما سریع موضوعات اصلی و میگه
در 1 هفته پیش توسط
کتاب خوبیه و در دنیای پرعجله امروزی، اطلاعات خلاصه و مناسبی از روانشناسان معروف رو شامل میشه. گاهی هم علاقمند به خوندن کامل آثار معرفی شده میشیم.
در 1 ماه پیش توسط
ای کاش صوتی هم داشت
در 2 ماه پیش توسط
من نسخه چاپی این کتاب را دارم که معمولا آن را دم دست میگذارم چون زیاد به آن مراجعه میکنم. خواندن این کتاب موجب شد که اطلاعات پایه ای خوبی در زمینه روانشناسی پیدا کنم. فکر نمیکنم هیچوقت فرصت آن را پیدا میکردم که نسخه کامل این پنجاه کتاب را بخوانم اما در این کتاب چکیده مهم ترین مطالب آثار مهم روانشناسی ارائه شده. زبان کتاب گویا و قابل فهم و نگارش آن هم بسیار شیواست. اگر به روانشناسی علاقه دارید حتما تهیه کنید. نسخه فیدیبو خیلی ارزانتر از نسخه چاپی است و سریعتر هم میتوان مطالب را توی آن جستجو و پیدا کرد.
در 4 ماه پیش توسط