فیدیبو نماینده قانونی راشین و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

خلاصه ۵۰ کتاب برتر در زمینه موفقیت

نسخه الکترونیک کتاب خلاصه ۵۰ کتاب برتر در زمینه موفقیت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
خلاصه ۵۰ کتاب برتر در زمینه موفقیت

برای رسیدن به موفقیت باید تلاشی متمرکز داشت. اکثر انسان‌ها انرژی خود را بر سر مسائل مختلف از بین می‌برند و در نتیجه در هیچ موردی نمی‌توانند به برجستگی برسند و در نتهایت معمولی باقی می‌مانند. به قول اُریسون سوئِت ماردِن:
«دنیا از شما نمی‌خواهد که حقوق‌دان، وزیر، دکتر، کشاورز، دانشمند یا بازرگان باشید، دنیا انجام هیچ کاری را به شما دیکته نمی‌کند، ولی شما را ملزم می‌کند در هر کاری که انجام می‌دهید خدای آن باشید.»
در نتیجه برای موفق بودن باید اهداف و منظورهای عالی‌تری داشته باشید و سرسختانه راه رسیدن به شناخت و درک آنها را دنبال کنید.


  • دسته بندی:
  • ناشر: راشین - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.36 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۴۹ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب خلاصه ۵۰ کتاب برتر در زمینه موفقیت در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب خلاصه ۵۰ کتاب برتر در زمینه موفقیت

کتابو خریدم ولی دانلود نمیشه
در 2 ماه پیش توسط
به نظر من به جای مطالعه دیگر کتابها در این مورد لطفا همین یکی رو بخوانید بدانید که همه رو دارید.
در 4 ماه پیش توسط
واقعا که چرا برای خرید کتاب تازه اینترنتیش پول بدیم؟تازه نمیشه برای کسی هم بریزیم و نمیتونیم ذخیرشم کنیم واقعا که متاسفم!
در 4 ماه پیش توسط
این کتاب هم مثل دو جلد دیگه ی همین مجموعه ۵۰ کتاب روانشناسی و ۵۰ کتاب خودیاری واقعا بی نظیر هست. از هر کدام از بزرگترین نویسندگاه حوزه موفقیت از قدیم تا جدید اثربخشترین کتابش را خلاصه کرده: بنجامین فرانکلین، اندرو کارنگی، ناپلئون هیل، زیگ زیگلار، رابرت کیوساکی، آنتونی رابینز، برایان تریسی، اسپنسر جانسون، ریچارد وایزمن و ... اگر در زمینه موفقیت فقط یک کتاب بخواهید بخوانید توصیه می کنم که این کتاب را بخوانید چون درس های ۵۰ تا کتاب بسیار عالی را یکجا جمع کرده.
در 4 ماه پیش توسط
واقعا این چیز خیلی بدیه که انسان هایی که از بازی کامپیوتری دست کشیدن و به خوندن کتاب روی آوردن رو به واسطه ی پول از کتاب خوندن که البته عبادت هم هست محروم میکنید بابا شاید کسی اصلا شرایط خرید نداشته باشه برای یک کتاب ۷. ۸. تومنی برم به بابام بگم بابا پول بده تازه دو دقه بعدش هم یک کتاب دیگه بخوام آخه مگه رایگان گذاشتید چیز درست حسابی. انصاف بخرج بدید خواهشا!
در 4 ماه پیش توسط