Loading

چند لحظه ...
کتاب راهنمای کارورزی و کار عملی در سازمان‌ها

کتاب راهنمای کارورزی و کار عملی در سازمان‌ها
رشته علوم تربيتی

نسخه الکترونیک کتاب راهنمای کارورزی و کار عملی در سازمان‌ها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۳,۰۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب راهنمای کارورزی و کار عملی در سازمان‌ها

در این کتاب که برای استفاده دانشجویان رشته علوم تربیتی و به منظور رویه سازی و استاندارد سازی و نیز پیشگیری از سلیقه‌ای عمل کردن استادان راهنما و دانشجویان در ارائه و اجرای واحد درسی کارورزی و کار عملی در سازمان‌ها نوشته شده، تلاش گردیده تا ضمن ساده نویسی، خود آموزی و کفایت مطالب نیز رعایت شود. هدف کلی از تألیف این کتاب، راهنمایی و بستر سازی مناسب برای مطالعه دقیق، کامل و همه جانبه سازمان‌های محل کارورزی دانشجویان رشته علوم تربیتی است. این کتاب برای تأمین این هدف کلی، در دو فصل تنظیم گردیده و بسیار سعی شده که ضمن تبیین اهمیت‌ها و ضرورت‌های اجرای کارورزی و کارعملی در سازمان‌ها در حد توان و امکان، در زمینه شناسایی شرایط، امکانات و محدودیت‌ها ی سازمان و شناخت مدیریت سازمان و برخی وظایف و کارکرد‌های عمده مدیریت از قبیل برنامه ریزی، سازماندهی، انگیزش و رهبری، تنظیم بودجه و نظارت و کنترل و نیز زمان بندی مناسب و متناسب دوره کارورزی و به طور کلی ایجاد هماهنگی و وحدت رویه برای ارائه و اجرای کامل و صحیح واحد درسی کارورزی و کار عملی در سازمان‌های رشته علوم تربیتی مفید و مؤثر واقع شود.

ادامه...

مشخصات کتاب راهنمای کارورزی و کار عملی در سازمان‌ها

بخشی از کتاب راهنمای کارورزی و کار عملی در سازمان‌ها

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب راهنمای کارورزی و کار عملی در سازمان‌ها