فیدیبو نماینده قانونی نشر افق و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

رهش

نسخه الکترونیک کتاب رهش به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
رهش

رضا امیرخانی در رمان رهش موضوع توسعه ی شهری را دستمایه قرار داده و تاثیرات آن را بر عرصه های زندگی انسان معاصر در قالب داستان زوجی معمار در تهران امروز به تصویر می کشد.

«تهران - با این نماهای رومی- شده است برشی از معادن سنگ! معدنِ سنگِ عمودی‌شده‌ی بی‌ریختی است منطقه‌ی یک تهران. حالا هگمتانه چه حرفی برای دانش‌جوی معماری دارد؟ بگذریم؛ اتوبوس که بین راه در لالجین ایستاد، رفتم و زیباترین بشقاب‌ها را انتخاب کردم. برای دوره‌ی دانش‌جویی کمی گران بود و کسی از بچه‌ها طرف‌شان نرفته بود. دو تا برداشتم. یکی از دخترها که همیشه مانتوی جین می‌پوشید، گفت: به‌به! شاه‌زاده‌ی قصه‌ی ما هم وقتی اسب سفیدش را پارک کرد دم در خانه‌ی ویلاییِ لیا، برای کیک عصرانه بشقاب سفالی هم دارد!»


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر افق - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.99 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۰۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب رهش در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب رهش

من‌طرفدار پر و پاقرص نوشته های رضا امیرخانی ام..ولی این کتاب به شدت توی ذوقم خورد.. به نظرم نویسنده در حالت بی اعصابی و ناراحتی این رمان رو نوشته.. به امید رمانی جدید با انرژی مثبت فراوان‌از امیرخانی عزیز .. من حقیقتش این کتاب و کتاب سرلوحه ها رو از امیرخانی اصلااااا نپسندیدم .... ارمیا و بی وتن و قیدار از نظر من بهترینها بودند..
در 1 ماه پیش توسط
شخصیت پردازی ها واقعا ضعیف بود، واقعا خیلی. کتاب اصلا داستان خاصی نداره، نه نقطه ی اوجی نه چیزی البته نویسنده سعی کرده پایان کتابو به قدری دور از ذهن بنویسه که تمام داستان کسل کننده، فراموش بشه. توصیف افراد و مکان، اصلا در کتاب جایی نداره و ما انگار تو محیط نا آشنا سرگردونیم. راوی معلوم نیست اصلا از چی شهر انتقاد می کنه و اصلا راه حلش چیه؟ من او انتظارمو بالا برده بود.اما کتاب های آقای امیر خانی طوریه که در مدتی که می خونی، نوع صحبت کردنت شبیه رسم الخط کتاب میشه.خیلی جالبه
در 3 ماه پیش توسط
برای کسایی که رضاامیرخانی خون هستن قطعا جذابه
در 3 ماه پیش توسط
سلام من تا شنیدم این کتاب از آقای امیرخانی چاپ شده سریع تهیه و مطالعه کردم نثر و شیوه نگارش آقا امیرخانی رو میپسندم آرزوی موفقیت دارم برای ایشون
در 4 ماه پیش توسط
خیلی منتظر نسخه الکترونیکی شدم ولی نیومد و فیزیکیش را گرفتم.... بنظرم شاهکار نیست ولی ارزش خوندن را داره. کلا رضا امیرخانی بعد از نفحات نفت، بر معنا پردازی تمرکز کرده تا داستان پردازی. با اینهمه معتقدم باید بیشتر ویرایش و پالایش می‌شد. اما در کل از وقتی که برای مطالعش می‌گذارم کاملا راضی هستم و از ایشون تشکر می‌کنم.
در 4 ماه پیش توسط