فیدیبو نماینده قانونی کتابسرای بیان و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

فكرت را تغيير بده تا زندگيت تغيير كند: استفاده درست از تمام توانايی خود برای رسيدن به موفقيت

نسخه الکترونیک کتاب فكرت را تغيير بده تا زندگيت تغيير كند: استفاده درست از تمام توانايی خود برای رسيدن به موفقيت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
فكرت را تغيير بده تا زندگيت تغيير كند: استفاده درست از تمام توانايی خود برای رسيدن به موفقيت

اگر آماده‌اید که به موفقیت و نتایج چشمگیری در زندگی‌تان برسید، راه درستی را انتخاب کرده‌اید. اکنون DNA آینده خود را پیش‌رویتان دارید. برای داشتن آینده‌ای درخشان، این کتاب را بخوانید و تصمیم بگیرید چطور می‌خواهید از مطالب آن در زندگی استفاده کنید. یک برنامه بنویسید و سپس آن را با اشتیاق پیگیری کنید و به آن جامه عمل بپوشانید.
باید موضوعی را اعتراف کنم. من یکی از طرفداران پر و پا قرص برایان بودم. آثار برجسته او را مطالعه کردم و به نتایج درخشانی رسیدم. همچنین یکی از دوستان و همکاران نزدیک او هستم. ما همکاری‌های زیادی با هم داشتیم و در موقعیت‌های فراوانی با هم گفت‌وگو کرده‌ایم.
برایان یکی از متفکران و نویسندگان بزرگ در حوزه موفقیت شخصی در جهان است. من نیز بیش از ۸۲ میلیون نسخه کتاب او را با هدف کمک به مردم، برای رسیدن به موفقیت به فروش رسانده‌ام.
«فکرت را تغییر بده تا زندگی‌ات تغییر کند» نشان می‌دهد چطور منابع شگفت‌انگیز درونی خود را کشف کرده و از نیروهای خارق‌العاده خود بهره‌برداری کنید. یاد خواهید گرفت که چطور افراد و منابع لازم برای رسیدن به هدفتان را به زندگی خود جذب کنید.
با به‌کارگیری این مفاهیم و ایده‌ها در کارهای خود، به نتایج بهتری خواهید رسید که شما را حیرت‌زده خواهد کرد. این موارد، همان مفاهیمی هستند که موفق‌ترین و ثروتمندترین افراد و رهبران بزرگ دنیا در هر زمینه‌ای استفاده کرده‌اند.
در این کتاب، فرایند آسان و گام به گام برای رسیدن به موفقیت را خواهید آموخت. این استراتژی موفقیت به قدری منطقی، جالب و سودمند است که جهشی بزرگ در مدیریت رفتار و شخصیت به شمار می‌رود.
چرا برای رسیدن به نتایج بزرگ، افکار بزرگی در سر ندارید؟ برایان تریسی، چهره‌ای برجسته در جهان نویسندگی و سخنوری است. او به نتایج چشمگیر و حیرت‌انگیزی برای خود و صدها هزار نفر دیگر رسیده است. تفکر او در این کتاب الهام‌بخش شما خواهد بود. برای سفری ماجراجویانه به ذهن خود آماده شوید! تجربه خوبی خواهید داشت.


  • دسته بندی:
  • ناشر: کتابسرای بیان - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۷۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب فكرت را تغيير بده تا زندگيت تغيير كند: استفاده درست از تمام توانايی خود برای رسيدن به موفقيت در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب فكرت را تغيير بده تا زندگيت تغيير كند: استفاده درست از تمام توانايی خود برای رسيدن به موفقيت