فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتاب درمانی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

قلدری در کودکان و نوجوانان (نسخه PDF)

نسخه الکترونیک کتاب قلدری در کودکان و نوجوانان (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
قلدری در کودکان و نوجوانان (نسخه PDF)

آیا قلدری کردن به معنی کتک زدن یا مشت زدن است؟ آیا به معنی مسخره کردن یا دست انداختن کسی است؟ آیا به معنی اذیت و آزار شما توسط کودکان بزرگتر می باشد؟ آیا به معنی بدگویی و غیبت کردن است یا صدا کردن شما با نام و لقبی که واقعا شما را آزار می دهد؟ آیا به معنی شرمنده کردن یا ایجاد حس حماقت و چهره هراسان در شما می باشد؟ در واقع، قلدری کردن شامل تمام موارد بالا به اضافه چند مورد دیگر است.
به طور متوسط هر کودک یک یا چند بار با فردی قلدر مواجه شده است. تقریبا مواجه نشدن با قلدری در طول زندگی غیر ممکن می باشد، زیرا کودکان زیادی همچون قلدرها رفتار می کنند. اکثر کودکانی که قلدری می کنند دوست دارند حس کنند که بر همه چیز تسلط دارند، قـلدری کـردن به آن ها حس قدرت و مـهم بودن مـی دهد. بـرخی کـودکـان قـلدری می کنند زیرا خودشان توسط قلدرها شاید برادر یا خواهر بزرگتر یا حتی والدینشان مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند. آن ها فکر می کنند که رفتار درست ایـنگونه است. برخی از کودکان فکر مـی کنند با قلدری کردن مـحبوب تر می شوند و در مرکز توجه قرار می گیرند.
حال چگونه می توانید فـرد قلدر را از دیـگر افـراد تشخیص دهیـد؟خـب، هـمه قـلدرها مشابه هـم نیستند، بـنابـراین نمی توانید بگویید که یک فرد قلدر چه شکلی است ولی می توانید بگویید که چگونه رفتار می کند.
اگر فکر می کنید که قلدری موقعیتی است که با آن مواجه می شوید و در مقابل آن هیچ کاری نمی توانید انجام دهید، دوباره به این موضوع فکر کنید، زیرا شما نباید قلدری را تحمل نمایید. در واقع هیچ کس نباید چنین کند. کتاب «قلدری در کودکان و نوجوانان» همین مطلب را به طور کامل توضیح داده است. فعالیت های این کتاب شامل راهکارهای متفاوتی برای مقابله با قلدرها می باشد و به شما آموزش می دهد که چگونه آن راهکارها را به کار گیرید که برایتان مفید باشد. اکنون خواندن کتاب را شروع کنید. پس از پایان، با کمک فعالیت های این کتاب می توانید بگویید:

«به من گیر نده، من می دانم چگونه قلدری را مدیریت کنم»


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات کتاب درمانی - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 4.61 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۴۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب قلدری در کودکان و نوجوانان (نسخه PDF) در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب قلدری در کودکان و نوجوانان (نسخه PDF)