فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کارآفرینان بزرگ و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

كارآفرينی به شيوه شهرام شكوری: بنیانگذار نرم افزارهای مشاغل در ایران(نرم افزار هلو)

نسخه الکترونیک کتاب كارآفرينی به شيوه شهرام شكوری: بنیانگذار نرم افزارهای مشاغل در ایران(نرم افزار هلو) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
كارآفرينی به شيوه شهرام شكوری: بنیانگذار نرم افزارهای مشاغل در ایران(نرم افزار هلو)

طرفه نگار تنها مجموعه نرم افزاری در سراسرکشور می باشد که با تکیه بر کارخانه تولید نرم افزار و خطوط تولید، ارائه نرم افزارهای مالی و حسابداری را در قالب تولید و فروش انبوه، پایه گذاری نموده است و جهت عرضه چندین هزار محصول در ماه، از شبکه معظم پخش در سراسر کشور بهره می گیرد.
گروه طرفه نگار با مساعی کارشناسان و مدیریت قوی و علمی، توانسته ضمن فرهنگ سازی در راستای استفاده از تکنولوژی نرم افزار در عرصه ها و سطوح مختلف مشاغل و صنایع، سهم چشمگیری از بازار نرم افزار کشور را به خود اختصاص دهد چنانکه کثرت تعداد کاربران محصولات، صحت ادعای فوق را هویدا می سازد.
نرم افزارهای گروه شرکتهای طرفه نگار در حال حاضر در مراکز تجاری و بازرگانی کوچک و بزرگ، فروشگاه ها، شرکتها، تولیدی ها، سازمان های دولتی و خصوصی، بازار و واحدهای مختلف صنفی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد بطوریکه در هر شغل و صنعتی نشانی از نرم افزارهای تولیدی این مجموعه را مشاهده خواهید نمود.
یادگیری نرم افزارهای تولیدی این مجموعه، موجب اشتغال زایی در اصناف مختلف در سراسر کشور شده است بطوریکه تعداد کثیری از افرادی که تحت آموزش نرم افزارهای این مجموعه قرار گرفته اند در شرکتها، تولیدی ها و اصناف مختلف جذب شده اند. محصولات طرفه نگار به طور غیرمستقیم برای چندین هزار نفر در سراسر کشور ایجاد اشتغال نموده است. این مجموعه به عنوان اولین و تنها شرکت نرم افزاری دارنده گواهینامه و تندیس ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در کشور از سوی وزارت محترم بازرگانی -برای پنج سال پیاپی– و تنها شرکت نرم افزاری دارنده لوح و تندیس ملی قهرمانان صنعت کشور از وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت –برای چهار سال پیاپی- همواره پیشگام در ارائه خدمات و محصولات سِتُرگ و شایسته منزلت هموطنان گرانقدر بوده و مشتری مداری را در سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده است.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات کارآفرینان بزرگ - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.42 مگابایت - تعداد صفحات : ۸۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب كارآفرينی به شيوه شهرام شكوری: بنیانگذار نرم افزارهای مشاغل در ایران(نرم افزار هلو) در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب كارآفرينی به شيوه شهرام شكوری: بنیانگذار نرم افزارهای مشاغل در ایران(نرم افزار هلو)

نمونه را خواندم واقعا توقع دارید با این رپورتاژ اگهی طرفه نگار کسی پی به محتوی کتاب ببره و تصمیم به خرید بگیره ؟
در 4 ماه پیش توسط