فیدیبو نماینده قانونی راشین و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

پينگ: قورباغه‌ای در جستجوی بركه‌ای نو

نسخه الکترونیک کتاب پينگ: قورباغه‌ای در جستجوی بركه‌ای نو به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
پينگ: قورباغه‌ای در جستجوی بركه‌ای نو

قصه این کتاب داستان سفر ‌یکی از مقاوم‌ترین موجودات برکه یعنی قورباغه است شک می‌کرد؛ سفری که زندگی او را برای همیشه تغییر داد.
اما تو خواننده‌ای که با خواندن این چند خط نگاهت را از این کتاب برگرداندی، خواهش می‌کنم یک کم صبر کن. نکته‌های آموزنده خیلی زیادی در این داستان هست. درست است که اتفاق‌های بد زیادی دارد روی سیاره ما، زمین، اتفاق می‌افتد ولی چیزهای خوب هم زیاد است. یکی از همین چیزهای خوب وجود قصه‌هایی است که هنوز می‌توانند دل آدم را شاد کنند و روحش را به آسمان ببرند.
خیلی قبل از اینکه تو باشی و خیلی قبل از اینکه من باشم؛ خیلی قبل از اینکه ویدئوها و دی‌وی‌دی‌ها همه جا را پر کنند؛ خیلی قبل از اینکه تلویزیون، سینما، رادیو و حتی کتاب باشد، قصه‌هایی بودند که آدم‌ها را سرگرم می‌کردند، به آنها انگیزه می‌دادند، به آنها درس زندگی یاد می‌دادند و الهام‌بخش آنها بودند. و درست است که بعضی از این قصه‌ها که قرن‌هاست از نسلی به نسل دیگر به ارث رسیده‌اند، برای آرام کردن، ساکت کردن و احتمالاً خواباندن شنونده آن بوده‌اند، اما قصه این کتاب که حکایت یک مسافر است، فقط داستان زندگی قورباغه‌ای نیست که برای زنده ماندن خانه و کاشانه خودش را ترک می‌کند بلکه هدفش بیدار کردن راه درون و نشان دادن هدف حقیقی سفر زندگی است. این قصه با تعریف کارهای شجاعانه و درس‌های روشنگرانه قورباغه‌ای به نام پینگ تو را به استفاده بهتر از فرصت‌های زندگی دعوت می‌کند.
حتماً می‌پرسی قصه پینگِ قورباغه جزء کدام یکی از این داستان‌هاست؟
راستش، قصه پینگ داستانی است برای همه نسل‌ها؛ داستانی که همیشه در خاطره‌ها باقی می‌ماند...


  • دسته بندی:
  • ناشر: راشین - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.04 مگابایت - تعداد صفحات : ۹۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب پينگ: قورباغه‌ای در جستجوی بركه‌ای نو در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب پينگ: قورباغه‌ای در جستجوی بركه‌ای نو

من کتاب چاپیش رو دارم چاپ ششم. ترجمه ش عالیه! داستان آموزنده‌ای هست. کسایی که علاقمند به ذن هستند هم از خواندن این کتاب لذت خواهند برد
در 3 ماه پیش توسط
فوق‌العاده است. یک داستان آموزنده هست مثل چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد که یاد میده چطور با تغییر شرایط مواجه بشیم و از. منطقه آسایش خودمون بیایم بیرون. کاری که برای موفقیت ضروریه.
در 3 ماه پیش توسط