فیدیبو نماینده قانونی نشر آموت و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

زندگی دوم

نسخه الکترونیک کتاب زندگی دوم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
زندگی دوم

مدت زیادی سپری می‌شود تا این که سرانجام رویم را برمی‌گردانم و از عکس خودم فاصله می‌گیرم. من دیگر از این عکس‌های پرتره نمی‌گیرم. حالا دیگر عکس‌های خانوادگی می‌گیرم؛ دوستان کانر، در کنار پدر و مادرها و خواهر و برادرهای کوچک‌ترشان؛ کارهایی که سفارششان را همان دم در مدرسه قبول می‌کنم. پولش ناچیز است؛ در حد کمک خرج که اشکالی هم ندارد. من برای این کار نهایت سعی و تلاش خودم را می‌کنم و به واسطه آن اعتبار و شهرت دارم. کارم خوب است؛ گرچه مهارت کار فنی است، و به هیچ‌وجه با خلق پرتره‌هایی مثل این عکس شبیه نیست. اگر بخواهم واژه‌ی درست‌تری به کار ببرم، باید بگویم هنر نیست، و گاهی وقت‌ها دلم برای خلق اثر هنری تنگ می‌شود. کنجکاوم بدانم هنوز هم توانایی‌اش را دارم، و آیا هنوز هم چشم و شم همراه با حس غریزی لازم را دارم تا بدانم دقیقا چه زمان کلید شاتر دوربین را بزنم؛ که خود لحظه‌ی تعیین‌کننده‌ای است. از آخرین باری که با جدیت این کار را محک زدم، زمان زیادی می‌گذرد.
البته هیو فکر می‌کند من باید بروم سراغش. الان کانر بزرگ‌تر شده، و تا حد زیادی برای خودش زندگی مستقلی دارد. چون کانر شروع دشواری داشت، خودمان را با جدیت وقف رسیدگی و مراقبت از او کردیم، ولی الآن و در مقایسه با آن زمان، به ما کمتر نیاز دارد و من فرصت و فراغت بیش‌تری در اختیار دارم.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر آموت - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.75 مگابایت - تعداد صفحات : ۵۶۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب زندگی دوم در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب زندگی دوم

خیلی خوب بود و غیر قابل پیش بینی... متن و ترجمه هم خوب و روان بود.. واقعا لذت بردم
در 2 روز پیش توسط
بد نبود...اگه برگردم عقب نمیخونمش...اعصاب خورد کن
در 4 هفته پیش توسط
آخرش چی شد؟به کی شلیک کرد؟
در 1 ماه پیش توسط
داستان فوق العاده جالبی داره تا فصل آخر نمیشه حدس زد چی پیش میاد...نویسنده حسابی خواننده رو غافلگیر میکنه...کتاب راجع فضای مجازیه...و موضوع second life که الان شدیدا روش بحث میشه...در مورد زنی بنام جولیاست که با ورود به دنیای مجازی اتفاقاتی براش پیش میاد که کل زندگیشو تحت تاثیر قرار میده...فصلای اول یکم خسته کنندست و بنظرم الکی کش داره اما از فصل شاید ۳،۴ ریتم داستان سریع تر و مهیج تر میشه...یه چیزم بگم شخصیت جولیا مدام منو یاد کتاب دختری در قطار و زنی در کابین ده میانداخت...البته این نظر شخصیمه...در کل کتاب باحالیه...
در 1 ماه پیش توسط
بد نبود اما عالیم نبود. تقریبا قابل پیشبینی بود
در 2 ماه پیش توسط