فیدیبو نماینده قانونی انتشارات آموخته و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

با چرا شروع کنید: رهبران بزرگ چگونه الهام‌بخش ديگران می‌شوند؟

نسخه الکترونیک کتاب با چرا شروع کنید: رهبران بزرگ چگونه الهام‌بخش ديگران می‌شوند؟ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
با چرا شروع کنید: رهبران بزرگ چگونه الهام‌بخش ديگران می‌شوند؟

برخی صرفاً عنوان رهبر را یدک می‌کشند و برخی در عمل رهبری می‌کنند. گروم دوم الهام‌بخش ما هستند نه گروه اول.

این رهبرانِ فردی یا سازمانی را دنبال می‌کنیم نه به دلیل اینکه مجبوریم، بلکه خودمان می‌خواهیم. آن‌هایی را که رهبری می‌کنند نه به‌خاطر آن‌ها، بلکه به‌خاطر خودمان دنبال می‌کنیم.

این کتاب برای کسانی که می‌خواهند الهام‌بخش دیگران باشند و کسانی است که به دنبال فردی الهام‌بخش‌ می‌گردند.
این کتاب درباره‌ی الگویی طبیعی، طرز فکر، رفتار و گفتاری است که برخی رهبران را قادر می‌سازد تا الهام‌بخش اطرافیان خود باشند. شاید این «رهبران مادرزادی»، با استعدادِ الهام‌بخشی به دیگران متولد شده باشند، ولی این توانایی در انحصار آن‌ها نیست. همه‌ی ما می‌توانیم این الگو را فرا بگیریم. با اندکی نظم، هر رهبر یا سازمانی قادر است چه در درون و چه در بیرون سازمان، به بقیه الهام ببخشد تا بتوانند ایده‌ها و چشم‌اندازشان را به پیش ببرند. همه‌ی ما می‌توانیم طریقه‌ی رهبری کردن را بیاموزیم.
هدف کتاب حاضر این نیست تا فقط برای رفع مشکل ایده‌ها و روش‌های ناکارآمد راه‌حلی ارائه دهد‌. بلکه حکم راهنمایی را دارد که بر ایده‌ها و رو‌ش‌های کارآمد تمرکز کرده و به تقویت آن‌ها می‌پردازد


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات آموخته - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.31 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۷۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب با چرا شروع کنید: رهبران بزرگ چگونه الهام‌بخش ديگران می‌شوند؟ در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب با چرا شروع کنید: رهبران بزرگ چگونه الهام‌بخش ديگران می‌شوند؟

در یک جمله از اون کتابایی که هر آدمی باید قبل از مرگش حداقل یکبار خونده باشدش ختم کلام
در 1 ماه پیش توسط
لطفا کتاب رو جزو تخفیف ها قرار بدین
در 2 ماه پیش توسط
برای کسانی که میخواهند بزرگ بشوند وحرفی برای گفتن داشته باشند. کسانی که صاحب کسب و کار هستند یا در حال راه اندازی کسب و کاری هستند و تمام کسانی که به نحوی با فروش و بازاریابی درگیرند من این کتاب را به آنها توصیه می کنم. و کسانی که می خواهند اثرگذار باشند و الهام بخش دیگران باشند و می خواهند دنیا را عوض کنند و علاقه مند به کمک به دیگران هستند بسیار مناسب است.
در 2 ماه پیش توسط