فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

خداحافظ گاری کوپر

نسخه الکترونیک کتاب خداحافظ گاری کوپر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
خداحافظ گاری کوپر

یک هجویه تمام عیار؛ رمانی سراسر نیش و کنایه به آن چه شاید بتوان «ملالت‌های تمدن»اش خواند با متلک‌های گاه و بی گاه به رویای زندگی بهتر طبقه فرودست و رویای زندگی روشنفکرانه طبقه فرادست.

«خداحافظ گاری کوپر در رزهای اوج جنگ سرد نوشته شده؛ روزهایی که یک خط جهان را به دو قسمت تقسیم می‌کرد و سردمداران هر منطقه، وعده زندگی بهتر را به شهروندان خود می‌دادند. گاری البته به نیمه غربی جهان تعلق داشت، اما محل تولدش، احتمالا علقه‌های شرقی هم برایش ساخته بود که بتواند در رویای آمریکایی غرق نشود و تناقض‌های آن را ببیند. پس شخصیتی خلق می‌کند که از آمریکا فرار می‌کند اما به شوروی نمی‌رود. می‌رود در کشوری که همواره بی طرف بوده؛ سوئیس. در سوئیس هم در شهر نمی ماند، به نوک قله پناه می‌برد و به خودش می‌قبولاند که لذت زندگی‌اش اسکی کردن با خطر یخ زدن است و این لذت او را از همه «ملالت‌های تمدن» بی نیاز می‌کند: «لنی بعضی وقت‌ها حیران می‌ماند که چرا اغلب این بی خانمان‌های برف پرست آمریکایی اند. حتما برای این بود که وقتی آدم کشوری به این بزرگی و نیرومندی پشت سر دارد، راهی جز فرار برای ش نمی ماند. آمریکا کشور عجیبی است. هیچ امکان خلاصی از آن نیست... خوبی کار در اروپا این است که همه رویای آمریکایی در سر دارند. برای ماشین رختشویی و اتومبیل نو و خرید قسطی سرودست می شکنند.»


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر نیلوفر - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.51 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۸۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب خداحافظ گاری کوپر در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب خداحافظ گاری کوپر

صد صفحه اولش خوندم دیگه ادامه ندادم. فقط وقتم تلف شد.
در 1 ماه پیش توسط
من راجع به این کتاب هیچ صحبتی نمی کنم فقط وقتی داشتم کامنتها رو مرور میکردم دو نکته رو متوجه شدم:اول اینکه یک شخصی خیلی اصرار داره که راجع به این کتاب و ترجمه اش تبلیغ منفی کنه، و در چندین جا کامنت گذاشته ،درحالیکه اگه بخوای بدون جهت گیری خاصی فقط نظرتو بگی، یک کامنت کافیه. نکته دوم اینکه از کامنتهای اخیر درمورد این کتاب و سایر بخشها نتیجه می گیرم که فیدیبو جدیدا قیمتهاش رو بیش از رضایت مخاطبهاش بالا برده
در 2 ماه پیش توسط
سلام من این کتاب رو گرفتم نمیتونم بازش کنم چی کار باید بکنم؟
در 2 ماه پیش توسط
ترجمه بسیار ناشیانه و ویرایش نشده داستان گیج کننده و صحنه پردازی‌های ضعیف به هیچکس پیشنهاد نمی‌کنم
در 2 ماه پیش توسط
زیباست. فقط همینو میتونم بگم.
در 2 ماه پیش توسط