کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بیست داستان از بیست نویسنده‌ی زن ایرانی

نسخه الکترونیک کتاب بیست داستان از بیست نویسنده‌ی زن ایرانی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

زن جوانی از پشت پنجره‌ی اتاق سرک کشید و خندید. دکتر گفت: «این زن را می‌بینی که این قدر سالم و سرحال است. یک موقع‌ می‌بینی همین وسط حیاط لخت شد و شروع کرد به دویدن و فحش دادن. تا عصر، تا شب، تا هر وقت که از نفس بیفتد. اما تو سالمی. حیف است.»
دفعه‌ی قبل که دکتر گفته بود: «حیف است این‌جا بمانی. برو شوهر کن.» رفته بود پیش آقای لواسانی. آقای لواسانی معروف بود که راحت زن می‌گیرد. جلال بارها گفته بود حق نداری پایت را توی مغازه‌ی آقای لواسانی بگذاری. فوراً خواستگاری می‌کند. پشت مغازه‌اش خانه‌ی کوچک متروکی داشت پر از جنس‌های انباری. چند هفته آن‌جا مانده بود. تا یک روز که زن لواسانی بی‌خبر سر رسیده و وسایل فتانه را پیداکرده بود و بعدهم فتانه را از ته انباری و از میان‌گونی‌ها و کارتن‌های پر از جنس و شیشه‌های سرکه و آبغوره کشیده بود بیرون. لواسانی پا گذاشته بود به فرار و زن‌ها نشسته بودند به حرف زدن. زن لواسانی می‌گفت: این مرد بد است. کثیف است. تا حالا چندتا زن گرفته و همه را بدبخت کرده. تو جوانی، با او زندگی نکن. برو دنبال زندگی خودت. من که زن اولش بودم سرنوشتم این است. تو به فکر خودت باش. زن رفته بود خانه‌ی برادرش و از آن‌جا هم باز برگشته بود به مرکز روانی.
دکتر گفت: «بنویسم مرخص هستی؟»
زن گفت: «من هیچ کس راندارم.»
دکتر گفت: «توی پرونده‌ات نوشته سه تا بچه داری، دوتا از شوهر اولت، یکی هم از شوهر دومت. برو پیش آن‌ها. از این‌جا ماندن بهتر است. یک نان خور کمتر هم برای این‌جا بهتر.»

دانلود کتاب بیست داستان از بیست نویسنده‌ی زن ایرانی در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران