فیدیبو نماینده قانونی کلک آزادگان و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

شجاعت: چیره‌شدن بر ترس و برانگیختن اعتماد به نفس

نسخه الکترونیک کتاب شجاعت: چیره‌شدن بر ترس و برانگیختن اعتماد به نفس به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
شجاعت: چیره‌شدن بر ترس و برانگیختن اعتماد به نفس

چند بار احساس منقبض شدن کرده‌اید؟
چند بار خودتان را آن قدر کوچک کرده‌اید تا در نقشی بگنجید که نمی‌خواستید هیچ بخشی از آن باشید؟
چند بار هنگامی دهان خود را بسته نگاه داشته‌اید که می‌خواستید فریادی بلند بکشید یا نیرویتان را به کسی واگذاشته‌اید که بالاترین سود شما را در نظر نداشت؟
چند بار تسلیم رفتاری بی‌اختیار یا اعتیادآور شده و با فکری روشن انتخاب نکرده‌اید؟
چند بار به خود گفته‌اید: «من نمی‌توانم! به انداز‌ۀ کافی قوی نیستم. آن قدر شجاع یا مطمئن از خود نیستم که هر آنچه آرزو دارم، بشوم؟»
هر روز با صدها انتخاب رو به رو هستیم که یا ما را مطمئن، نیرومند و باارزش می‌کنند یا آنچه را بیش از همه آرزو داریم، از ما می‌ربایند. ترس‌های فلج‌کننده، اعتماد به نفس سرکوب‌شده و شجاعت استفاده‌نشده، موانعی هستند که نمی‌گذارند انتخاب‌هایی پرتوان انجام دهیم؛ انتخاب‌هایی که به صلاح ما و هماهنگ با ژرف‌ترین آرزوهایمان هستند. برای بسیاری از ما، در بیش‌تر تصمیم‌هایمان در بارۀ کارهای مالی، خانواده، بدن، وزن و تصوری که از خود داریم، احساس ناشایستگی غالب است.
وقتی اطمینان نداشته باشیم، احساس می‌کنیم شایستۀ داشتن آنچه می‌خواهیم نیستیم، شایستۀ ابراز حقیقت خود نیستیم و شایستۀ ایجاد تغییرات بزرگی که اساس آیندۀ‌ما را دگرگون می‌سازد، نیستیم.وقتی احساس ضعف، درماندگی و ناتوانی می‌کنیم، آن نیرورا نداریم که افکار نومیدکننده، منفی و هراسناک را که مانع زندگی دلخواهما می‌شوند، کنار بزنیم.


  • دسته بندی:
  • ناشر: کلک آزادگان - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.24 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۲۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب شجاعت: چیره‌شدن بر ترس و برانگیختن اعتماد به نفس در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب شجاعت: چیره‌شدن بر ترس و برانگیختن اعتماد به نفس

کسانی که این کتاب رو خوندن بگن همین ترجمه خوبه یا نه؟
در 2 ماه پیش توسط
یکی از بهترین کتاب هایی که خوندم
در 3 ماه پیش توسط
من نسخه چاپی این کتاب رو از نشر بنیاد فرهنگ زندگی مطالعه کردم. برای خانم ها نوشته شده ، در متن کتاب بارها و بارها خانمها رو مخاطب اصلی کتاب خطاب می‌کنه (خانمی که شما باشی) . اما برای من بسیار مفید بود . حتما دوباره این کتاب رو می‌خونم . کتاب سعی داره مخاطب رو از خودخوری و خود کم بینی و عدم عزت نفس دور کنه و کمک بکنه تا مخاطب در وهله‌ی اول خودش رو دوست داشته باشه و بعد عزت نفس و اعتماد به نفس پیدا بکنه . اگر حال خوبی ندارید ، اگر از خودتون رضایت ندارید ، حتی اگر بخاطر خطاها و اشتباهات و خل و خوی خودتون از خودتون بدتون میاد ، پیشنهاد میکنم این کتاب رو بخونید . ترجمه ای که من خوندم روان و دلچسب بود ، بنظرم ترجمه فعلی در فیدیبو هم روان باشه (از بخش توضیحات متوجه شدم). مطالعه این کتاب رو هم به آقایون و هم خانم‌ها پیشنهاد می‌کنم. حتما مطالعه بفرمایید.
در 5 ماه پیش توسط