فیدیبو نماینده قانونی مهراندیش و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

یک وفاداری بالاتر: حقیقت ، دروغ و رهبری

نسخه الکترونیک کتاب یک وفاداری بالاتر: حقیقت ، دروغ و رهبری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
یک وفاداری بالاتر: حقیقت ، دروغ و رهبری

جیمز کومی در این کتاب، که در تاریخ ۱۷ آوریل (۲۸ فروردین) منتشر شد، به بررسی ویژگی‌های رهبریِ اخلاقی می‌پردازد و پس از بررسی ساختار خانواده‌های مافیایی در آمریکا و دیدگاه سران مافیا نشان می‌دهد که دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا نیز همان سبک و ویژگی‌های یک رئیس مافیایی را داراست و با همان نگرش بر آمریکا حکومت می‌کند. کومی، ضمن شرح فرازهایی خواندنی از زندگی‌اش، خواننده را به سفری در تاریخ آمریکا از گذشته و سپس حادثهٔ یازده سپتامبر می‌برد. کومی خود را وفادار می‌شناسد، اما نه وفادار به زورگویی و رؤسای زورگو و نادان، که وفادار به ارزش‌های ماندگار انسانی و حاکمان خیرخواه و مصلحت‌اندیش. این کتاب در اولین روزهای انتشار به رتبهٔ نخستِ فروش در سایت آمازون دست یافت.
«یک وفاداری بالاتر» با بیانی داستانی شروع می‌شود، از زندگی و خاطرات نوجوانی و جوانی کومی که بنیادهای شخصیت و ویژگی‌های او را شکل می‌دهند، می‌گذرد، تجارب شخصی‌اش را در مواجهه با زور و زورگویی، خانواده‌های تبهکارِ مافیا و آنچه به تضییع حقوق انسان‌ها منجر می‌شود، شرح می‌دهد و در این میان به دفاع از باورها و مبانی اخلاقی پذیرفته‌شده در زندگی خانوادگی و تعهدات شغلی می‌پردازد.
بخش‌های پایانی کتاب به برخی وقایع مهم ریاست جمهوری دونالد ترامپ،‌ ماجرای ایمیل‌های هیلاری کلینتون، دخالت‌های دولت روسیه در انتخابات آمریکا و رسوایی اخلاقی رئیس‌جمهور منتخب می‌گوید و برش‌هایی ناگفته از نظام فکری و اجرایی ترامپ را که به‌ نظرِ کومی از نوع روابط خانواده‌های تبهکارِ مافیا در آمریکاست، تشریح می‌کند.


  • دسته بندی:
  • ناشر: مهراندیش - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.19 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۵۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب یک وفاداری بالاتر: حقیقت ، دروغ و رهبری در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب یک وفاداری بالاتر: حقیقت ، دروغ و رهبری

سلام. من از طریق مقاله فرید زکریا با این کتاب آشنا شدم و حسابی منتظرش بودم. راستش اصلا توقع نداشتم به این زودی ترجمه بشه و کلی از آقای سلامی، نشر مهراندیش و فیدیبو بابت آماده سازیش ممنونم. اخراج جیمز کومی توسط ترامپ و همین طور نقشی که در جریان انتخابات ریاست جمهوری و ایمیل های کلینتون ایفا کرد و پشت پرده این ماجراها و ... دلیلی بود که منتظر خوندن کتاب بودم و باید بگم واقعا ارزش این صبر و همین طور قیمتی رو که گذاشتین داره. مخصوصا به لطف کدهای تخفیفی که همیشه اعلام می شه و کمک خوبیه برای مشتاقان کتاب. برای دوستانی که می خوان اطلاعاتی در مورد این کتاب داشته باشن باید بگم اولا نگران ترجمه نباشن. درسته که از انتشار نسخه اصلی حتی یک ماه هم نگذشته، با متنی روان و منسجم سر و کار داریم. نثری که به کار رفته بسیار عالیه. شخصا انتظار نداشتم با چنین قدرتی در روایت مواجه بشم. در بین تمام کتاب های زندگی نامه ای که از سیاستمداران و چهره ها خوندم، این کتاب خوشخوان تر و بهتره و مثل یک رمان موفق می شه داستان زندگی کومی رو برای خواننده جالب تعریف کنه. شخصا فکر می کنم این جذابیت نه به خاطر کلک های نویسندگی که برعکس، به خاطر صداقتی هست که در کلام راوی وجود داره. داستان مردی از یک خانواده فقیر ( متوسط) که رشد می کنه، وارد سیاست می شه و هرچقدر که رشد می کنه می فهمه باید به اصولی والاتر از مافوق و... پایبند باشه. اصولی مثل حقیقت، قانون،رهبری اخلاقی و اهمیت به مردم و کشورش. بهای این وفاداری رو هم با اخراج شدن توسط ترامپ می پردازه. بازم ممنون فیدیبو.
در 5 ماه پیش توسط
بعنوان کتاب دیجیتالی که ترجمه هست، قیمت گذاریش بالاست. با توجه به اینکه اینجا ایرانه و قانون کپی رایت نداریم...
در 5 ماه پیش توسط