فیدیبو نماینده قانونی نشر بان و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

در سیدخندان کسی را نمی‌کشند

نسخه الکترونیک کتاب در سیدخندان کسی را نمی‌کشند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
در سیدخندان کسی را نمی‌کشند

معلوم بود که گاوصندوق پر از کاغذ یا شاید اسکناس و برگۀ چک بوده. هیچ چیز دیگری در گاوصندوق سالم نمانده بود؛ جز جعبه‌ای فلزی که آب شده بود و نمی‌شد سرنخی از آن به دست آورد مگر اینکه آن را به متخصص بررسی صحنه جرم می‌سپردند تا آن را به آزمایشگاه ببرد. وقتی داشت از خاکسترهای هر طبقه در کیسه‌های پلاستیکی که گروهبان همراه خود داشت می‌ریخت، یادش افتاد که تا به حال سه بار وارد آسانسورهای ساختمان پلاسکو شده بود. هر سه بار فقط برای کنجکاوی به طبقات بالا رفته بود و گرچه بارها از پاساژ پلاسکو ماهی و لوازم آکواریوم خریده بود در طبقات ساختمان هیچ‌وقت کاری نداشت. یادش آمد که آسانسور آن ساختمان به اندازه جا دادن شش نفر بزرگ بوده، اما به اینکه امکان جا دادن یک گاوصندوق ۴۷۰ کیلوگرمی در آن بوده یا نه شک کرد. بعد فکر کرد چرا هیچ‌کس نباید دنبال چنین گاوصندوق بزرگ و احتمالاً مهمی نیامده باشد؛ آن هم گاوصندوقی که یک safe package کوچک یا همان جعبه فلزی نسوز رمزداری در آن بوده که دست قطع شدۀ زنی را در خود نگه می‌داشته. فکر کرد: «من برای همین این‌جا هستم. اول باید صاحب گاوصندوق را پیدا کنم. آن موقع بعید نیست خیلی زود بفهمم صاحب دست کیست و بعد باید دنبال زنده بودن یا نبودن آن باشم.» وقتی قیمت گاوصندوق را در وب‌سایت دید ته سیگارش را زمین انداخت. ۲۸ میلیون تومان. در حالی‌که گران‌ترین گاوصندوق آن وب‌سایت بعد از گاوصندوق بزرگ آلمانی شانزده میلیون تومان بود. حالا باید چند کار می‌کرد. اول از گروهبان، که تازه فهمید نامش عباس سرابی است، خواست با رعایت تمام قواعد یک پروندۀ محرمانه از ستوان یحیایی که متخصص بررسی صحنۀ جرم بود و نقیبی چندباری قبلاً با او کار کرده بود بخواهد اول خاکسترهایی را که او جمع کرده بود به آزمایشگاه ببرد و بعد سراغ گاوصندوق بیاید.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر بان - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.61 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۹۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب در سیدخندان کسی را نمی‌کشند در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب در سیدخندان کسی را نمی‌کشند

درجه یک... داستان از تب و تاب نمیوفته. یه روایت فوق العاده زیبا و هیجان انگیز داره. هر بخش سرضرب و بجا تموم میشه. حتمن توصیه میکنم همه بخونن
در 2 ماه پیش توسط