کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتاب نیستان و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

به نمایندگی از یک احمق: مجموعه داستان

نسخه الکترونیک کتاب به نمایندگی از یک احمق: مجموعه داستان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

همه می‌دانیم که در زندگی امروزه وسایل ارتباطی بسیاری وجود دارند تا ما را از وقایع روز لحظه به لحظه با خبر کنند؛ مثل تلویزیون، رادیو، اینترنت، روزنامه و مجلات. اما آیا آنها این قدرت را دارند که ما را در جزئیات اتفاق‌هایی که می‌افتند سهیم کنند؟ یا فقط به مرور اجمالی خبر‌ها می‌پردازند صرفا برای اینکه ما تنها بدانیم که آن بیرون چه خبر است؟ مطمئنا منابع خبری از این دست، قدرت القای یک تجربه جدید را ندارند.
اما برعکس، بهترین داستان‌های کوتاه جنبه‌هایی حیاتی از زندگی انسان را بازگو می‌کنند که حتی با توسعه تکنولوژی نیز قابل تغییر نیستند. آنها سعی می‌کنند در دنیایی که به سرعت رو به گسترش است، از ارزش‌های انسانی پاسداری کنند. می‌توان به جرئت گفت که داستان‌هایی که در این مجموعه چاپ شده از بهترین اینها هستند.
مهارت، پیچیدگی و غنای آثاری که در اینجا جمع آوری شده اند، خود دلیل روشنی است بر اینکه همچنان داستان کوتاه در ادبیات از اهمیت خاصی برخوردار است. این جلد تنها نمونه کوچکی از داستان‌هایی است که در سال ۱۹۹۹ به رشته تحریر درآمده‌اند و خود از میان پنجاه داستان برجسته انتخاب شده‌اند.

دانلود کتاب به نمایندگی از یک احمق: مجموعه داستان در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران