کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی دفتر نشر فرهنگ اسلامی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

حاصل عمر: سيری در انديشه‌های استاد مطهری - جلد دوم

نسخه الکترونیک کتاب حاصل عمر: سيری در انديشه‌های استاد مطهری - جلد دوم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کتاب حاضر، جلد دوم از اثری است که در باب آرا و اندیشه‌های استاد مطهری نگاشته شده است. در مجلد اوّل اندیشه‌های فلسفی استاد، در دو زمینه مابعدالطبیعه و فلسفه‌های مضاف مورد بحث قرار گرفت و در این مجلد نیز، آرای وی در زمینه‌های فلسفه دین، کلام، اقتصاد و برخی مباحث تاریخی و اجتماعی بررسی می‌شود.
در بیان آرای مطهری، در هر یک از زمینه‌های مورد بحث، همه آثار وی مورد بررسی قرار گرفته است. از آنجا که صاحب این قلم در تحلیل افکار اندیشمندان، سبک و روش خاصی دارد، زیادگویی در طرح بحثها را جایز ندانسته است. در تبیین آرای استاد تلاش مؤلف همواره بر آن بوده تا مبانی فکری و فلسفی آرای وی را در هر یک از مسائل مورد بحث روشن ساخته و راه را بر تفسیرهای غلط مسدود سازد.

دانلود کتاب حاصل عمر: سيری در انديشه‌های استاد مطهری - جلد دوم در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران