کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی رادیو جولون و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

پادکست:رادیو جولون ؛ اپیزود یازدهم-جولون در دنیای زنان - نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی پادکست:رادیو جولون ؛ اپیزود یازدهم-جولون در دنیای زنان - نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی:

در اپیزود یازدهم در دنیای زنان جولون می‌دهیم و از دغدغه‌های آن‌ها در سفر صحبت می‌کنیم.

دانلود کتاب صوتی پادکست:رادیو جولون ؛ اپیزود یازدهم-جولون در دنیای زنان - نسخه صوتی در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

خیلی خیلی عالی بود بازم از این پادکستا که اینستاگرامرها هستن درست کنید خواهشا
در 4 ماه پیش توسط زهرا کاظمی
به اسم‌برابری زن و مرد ترویج‌بی‌حیایی و دیگر هیچ!
در 5 ماه پیش توسط علی کاظمی
در این اپیزود تجربیات تعدادی از زنان شجاع ایرانی روشنفکری که تنهایی به سفر میروند را میتوانید بشنوید. نکته ها : _سفر کردن برای زنان تنهایی خطری ندارد یا خیلی کمتر از آن است که تصور میکنید چون دختر آلمانی ۱۸ ساله مثل آب خوردن سفر میکند !ما اولش فکر میکردیم که کار شاقی میکنیم و به این خاطر به خودمون می بالیدیم ولی الان نه ، سفر بخشی از زندگی ما نیست خود زندگی ماست !مثلا کمتر آرایش کنید یا راجع به اینکه خونواده دارن باهاشون صحبت کنید تا در خطر نباشید و یا اینکه شش دانگ حواستونو به کار بگیرید و مراقب باشید. _کمپ زدن با هم سفر های پسر خیلی عادی است چرا همش میپرسن شبها چطور میگذره ؟ چه قدر منحرفن ! _رو رو بذارید کنار و حالات زنونتون رو با همه در میون بگذارید اعم از مذکر تا راحت باشید دیگه جامعه مون آمادگیشو داره. _نمیدونیم چرا همش به ما به عنوان زن مسافر نگاه میشه و نه یک انسان مسافر . از ابتدای بشریت تا حالا اینطور بوده ! پس بشریت کی دیدگاهشو تغییر میده و بسیار نکاتی که از دستم دررفت و یا حوصلم نگرفت بنویسم.
در 5 ماه پیش توسط زرده