فیدیبو نماینده قانونی ناشرمولف و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کمال زن بودن

نسخه الکترونیک کتاب کمال زن بودن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
کمال زن بودن

زنان و مردان دنیای امروز، جای خالی طبیعت زنانه‌ی خود را احساس می‌کنند و همانند پرسیفونه آن را در اعماق دوزخ می‌بینند. هر جا که چنین خلأ، شکاف یا شاید بهتر است بگوییم زخمی در کار باشد، بهترین درمان آن در خون خود زخم است. یکی از اصول کهن کیمیاگران می‌گوید: «جز از درون خون خود درمان دیگری نباید جست.» بنابراین خلأ زنانگی از راه پیوند با مردانگی درمان نمی‌شود و نیاز به پیوندی درونی است تا بخش‌های مختلف وجود را به هم وصل کند. این کار با به یادآوردن یا کنار هم گذاشتن مجدد پیکر مادر و دختری ممکن است.

به‌عنوان روان‌درمان زنان بین سی تا پنجاه ساله، فریاد نارضایتی از موفقیت‌های کاری را بسیار شنیده‌ام. این حس نارضایتی با کلماتی مانند احساس بی‌ثمر و نتیجه بودن، پوچی، نقص و حتی خیانت برایم توصیف شده است. این زنان سفر کلیشه‌ای مردان در مسیر زندگی را پیش گرفته و به موفقیت‌های شغلی، هنری و تحصیلی رسیده بودند اما همچنان این سؤال در ذهنشان باقی بود که: همه‌ی این‌ها برای چیست؟
اشتیاق این زنان برای کسب موفقیت هرچه بیشتر برنامه‌ی کاری سنگین، خستگی، رنج و ناراحتی‌های ناشی از تنش و استرس را برایشان به ارمغان آورده و آن‌ها از تشخیص اینکه کجای راه را اشتباه رفته‌اند ناتوان‌اند. زمانی که این زنان پیمودن مسیر موفقیت را در پیش گرفتند تا مورد قدردانی قرار گیرند فکر نمی‌کردند درنهایت به اینجا برسند. انتظار نداشتند تصویری که از رسیدن به قله در سر می‌پروراندند به قیمت فدا کردن روح و جانشان حاصل شود. با توجه به آسیب‌های روحی و جسمی که در این جستجوی قهرمانانه‌ی موفقیت به زنان وارد آمده می‌خواهم نتیجه بگیرم که زنان این درد را تجربه می‌کنند زیرا الگوی انتخابی‌شان سرشت آن‌ها را انکار می‌کند.


  • دسته بندی:
  • ناشر: ناشرمولف - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.43 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۵۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب کمال زن بودن در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب کمال زن بودن

از ان دسته کتاب های روانشناسی که اصلا توصیه نمیکنم بخونید. چون فقط اومده مسئله را مطرح کرده بدون ارائه هیچ راهکاری .البته یه جایی شنیدم با فهمیدن مسئله نصف راه را رفتید شاید وقتم تلف نشده! ولی من دنبال راهکار بودم نه راهکاری که بگه یک شب باید بخوابی و در رویا مشکلت حل بشه!
در 3 ماه پیش توسط
این همه رجوع به داستانهای اسطوره ای برای من که هیچی از اینها نمیدونم غریب و غیر قابل فهمه! برای فرهنگ و زبان ما نیست این کتاب. ولی جالبی کار احساس های مشترک بین زن غرب و زن شرق هست
در 3 ماه پیش توسط
اصلا جذاب نبود. هرچقد خواستم باهاش ارتباط برقرار کنم نشد.تا اواسط کتاب خوندم چون خودم همچین مشکلی داشتم و خیلی کنجکاو بودم بالاخره چه نتیجه ای میتونم بگیرم ولی کتاب لحن خشک و جدی داره و داستان ها و مثال های بی ربط رو بهم ربط میده. شاید ترجمه خوب نبود. نمیدونم
در 4 ماه پیش توسط
واقعا چجوری تونستید بخونیدش:/
در 4 ماه پیش توسط
اگه همون ژرفای زن بودن باشه که فوق العاده‌ست کتابش دقیقا یه چیز حد وسط و منطقی و معقول رو گفته، برحسب تجربیات واقعی! کاش یذره ادب داشته باشیم چیزی رو نخونده زیر سوال نبریم. فعلا که شما از فمینبست‌ها بیشتر سزاوار چیزی هستی که گفتی!
در 5 ماه پیش توسط