پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب فیلم‌نامه‌‌‌نویسی آلترناتیو

کتاب فیلم‌نامه‌‌‌نویسی آلترناتیو
با موفقیت قواعد را بشکنید

نسخه الکترونیک کتاب فیلم‌نامه‌‌‌نویسی آلترناتیو به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب فیلم‌نامه‌‌‌نویسی آلترناتیو

فیلم‌نامه‌نویس، داستان‌گویی است که دارد برای سینما می‌نویسد. و فیلم‌نامه‌ باید چیزی بیش از یک ساختار قابلِ‌قبول داشته باشد. یکی از اهداف ما در این کتاب گذاشتن راه‌هایی پیش پای‌تان است که فراتر از ساختارهای موجود حرکت کنید. در این کتاب قراردادها را مشخص و سپس راه‌های عبور از آن‌ها را تشریح می‌کنیم. برای نشان دادن منظورمان هم مثال‌های مشخصی می‌زنیم. هدف نهایی ما این است که در گسترش بهتر فیلم‌نامه‌تان به شما کمک کنیم. برای انجام این کار، درباره‌ی فرم، محتوا، شخصیت و زبان صحبت می‌کنیم؛ در همین حین وادارتان می‌کنیم از شیوه‌های مختلف روایی که باعث می‌شوند به عنوان فیلم‌نامه‌نویس بهترین کارتان را ارایه دهید، استفاده کنید. ملانی گریفیث در فیلم چیزی وحشی نوشته‌ی مَکس فرای به جف دانیلز ــ که آدمی است سنتی ــ می‌گوید «می‌شناسمت، تو یه یاغی بُزدلی.» همان‌طور که ملانی آن‌سوی این شخصیت صوری را می‌بیند، ما هم می‌خواهیم به لایه‌ی زیرین فیلم‌نامه‌نویسی نگاه کنید و نگاه‌تان را فراتر از فرم ببرید. از آن‌چه پیدا می‌کنید شگفت‌زده خواهید شد.

ادامه...

مشخصات کتاب فیلم‌نامه‌‌‌نویسی آلترناتیو

  • ناشر نشر چشمه
  • تاریخ نشر ۱۳۹۶/۰۱/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 4.45 مگابایت
  • تعداد صفحات ۴۹۹ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب فیلم‌نامه‌‌‌نویسی آلترناتیو

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب فیلم‌نامه‌‌‌نویسی آلترناتیو

اونچه از آلترناتیو میدونستم در این کتاب ارائه نشده بود . فقط مبحث فیلمنامه نویسی مدرن رو از زوایای دیگر پرداخت زده بود . متاسفانه ترجمه هم ترجمه روانی نداشت .
در ۱ سال پیش توسط بهنام نجم الدین ( | )