کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی دفتر نشر فرهنگ اسلامی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

برگزيده افكار راسل

نسخه الکترونیک کتاب برگزيده افكار راسل به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

با اینکه خدمات لرد راسل در تعلیم و تربیت به اندازه آنچه او در «فلسفه» و «ریاضیات» انجام داده شگرف و آموزنده نیست، با این حال تأثیر نظریات او در تعلیم و تربیت قابل ملاحظه است. وی رهبر پرشور کسانی است که اصرار دارند تعلیم و تربیت باید بر سبیل روشهای علمی تحقیق باشد و نه انتقال مقداری معلومات ثابت. وی با همه کسانی که به تفتیش عقاید، سانسور، و یا هر گونه کنترل روی تعلیم و تربیت معتقدند مخالف است.
لرد راسل تجربه شخصی وسیعی در مسائل گوناگون تربیتی داراست. بین سالهای ۳۲ تا ۱۹۲۷م او و همسرش دورا وینیفرد بلاک (Dora Winifred Black) فعّالیتهای یک مدرسه حرفه‌ای پسران جوان را اداره می‌کردند. از آغاز قرن بیستم او در دانشگاههای مشهوری در سراسر دنیا سخنرانی کرده که از میان آنها می‌توان دانشگاه «کمبریج» انگلستان، دانشگاههای «شیکاگو»، «هاروارد»، «کالیفرنیای امریکا»، و بالاَخره دانشگاه «ملّی پکن» در چین را نام برد. همچنین وی از قبول تعداد دیگری پیشنهادهای مشابه، به دلیل داشتن ایده‌های خطرناک، منع شده است. به هر حال آنهایی که داوطلب تدریس احکام مذهبی به عوض ایجاد یک روح انتقادی تحقیق هستند، وی را به عنوان دشمن مذهب و اخلاق معرّفی‌کرده‌اند.

دانلود کتاب برگزيده افكار راسل در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران