کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر بان و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

خرده روایت‌های بی‌زن و شوهری

نسخه الکترونیک کتاب خرده روایت‌های بی‌زن و شوهری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

خصومت اشرف با میرطهماسب دلایل بسیاری داشت. یکی این‌که او در همه این سال‌ها حتی یک‌بار هم بابت خطایی که شب عروسی مرتکب شده بود از رو نرفت و به بهانه‌های مختلف مهمان ناخوانده خانه‌شان می‌شد و نصر‌الله‌خان هم معلوم نبود چرا همیشه به او روی خوش نشان می‌داد. نیش میرطهماسب با دیدن اشرف باز می‌شد، گردنش به عقب می‌رفت و دندان‌های اسبی‌اش می‌زد بیرون. دل اشرف با دیدن خنده میرطهماسب ریش‌ریش می‌شد. دیگر این‌که بعد از رونمایی عکس‌ها، اشرف متوجه شد بین سی چهل عکس باقیمانده از آن شب کذایی، فقط در ده دوازده‌تای‌شان حضور دارد. باقی عکس‌ها از خانواده داماد است و بدتر از آن این‌که در همه آن‌ها درخشنده خانم نقل مجلس است، انگار که عروسی اوست. رفتار طلبکارانه و ژست‌های درخشنده برای اشرف، از همان شب عروسی مسئله‌ساز شد. مثلاً به‌محض این‌که مراسم عقد تمام شد و عروس برای خوش‌آمد‌گویی به مهمان‌ها به حیاط رفت، درخشنده به نصرالله خان گفت می‌خواهد کنار سفره عقد جای اشرف بنشیند و با او عکس بگیرد! نصر‌الله‌خان هم برای این‌که دل دختر‌عموی ترشیده‌اش را نشکند قبول کرد و میرطهماسب هم نه این‌که فقط عکس گرفته باشد، بلکه در کمال خباثت آن را لو داد!
احتمال این‌که درخشنده به میرطهماسب گفته باشد مخصوصاً این عکس را لای باقی عکس‌ها بگذارد تا اشرف را از کوره به‌در کند زیاد است. اشرف هم تا چشم‌اش به آن عکس افتاد چنان بلوایی به پا کرد که بعد از آن تاریخِ خانواده وثوقی به دو بخش تقسیم شد. دوره قبل از بلوای اشرف و دوره بعد از آن. به‌سرعت معاهده‌ای نانوشته تنظیم و به ضرب تهدیدهای کلان اشرف لازم‌الاجرا شد که طی آن معاشرت با خانواده عمو‌نصرت، همه دخترهای عزب فامیل و بالأخص درخشنده ممنوع شد، دست‌دادن یا حتی احوال‌پرسی تلفنی با سایر اناث فامیل هم فقط در حضور اشرف خانم امکان‌پذیر بود.

  • دسته بندی: داستان ایرانی ، داستان کوتاه
  • ناشر: نشر بان - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.53 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۰۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب خرده روایت‌های بی‌زن و شوهری در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

چرا نویسنده ها صرفا راوی شدن و شرح حال میدن و به هیچ وجه داشتن پایان و نکته و نتیجه و ....رعایت نمیشه.یه سری داستان های کوتاه که داستان نیست توصیف یه لحظه س و تمام.
در 5 ماه پیش توسط aza...m72
عجب حتی نام کتاب را هم تقلید می‌کنند (خرده جنایت‌های زناشوهری از امانوئل اشمیت) و با کم و زیاد و چپ و راست کردن عنوان می‌سازند 😐😐 از محتوا بی اطلاعم و منصفانه نیست درموردش اظهار نظر کرد اما...
در 6 ماه پیش توسط Mostafi parvizi
کتاب رستاخیز مردگان mj۱۲۶@
در 7 ماه پیش توسط mho...458