فیدیبو نماینده قانونی کانال بی و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
پادکست کانال بی - ناپلئون هیل - قسمت دوم کتاب صوتی

پادکست کانال بی - ناپلئون هیل - قسمت دوم
ناپلئون هیل ، قسمت دوم

درباره پادکست کانال بی - ناپلئون هیل - قسمت دوم

در اپیزود بیستم که قسمت دوم برنامه‌ایه که به صورت زنده در تهران اجرا شد گزارش جالب و بلندی رو تعریف کردیم درباره‌ي ناپلئون هیل، نویسنده‌ی معروف آمریکایی که خیلی ها به عنوان پدر علم موفقیت و یکی از بزرگترین مبلغین خودیاری می‌شناسندش.

ادامه...

نظرات کاربران

عالی و فاجعه برای امثال راز و برایان ترسی و دیل کارنگی یکی از بهترین قسمت‌های چنل بی!
در 1 سال پیش توسط MorteZah
سلام . به نظر بنده بسیار لازم بود در کنار مطالب گفته شده در این پادکست به این موضوع هم پرداخته میشد که گفته ها و نظرات و علمِ این فردِ فاجعه، چگونه توانسته چنین زندگی هارو متحول کند و افرادی فوق موفق مانند جک اولسون ، انتونی رابینز و برایان تریسی رو به وجود اورد. این افراد ، افرادی موفق در کسب کار های مختلف و امور شخصی مثل تغییر وضعیت سلامت و وضعیت جسمانیشان بودند. و طرز فکراشان رو مدیون کتاب هیل میدانند. موفقیت افراد نامرده مشهود و مُدلل است ، و مانند هیل برداشت شده از انتشارات موسسه ی تبلیغاتی خودشان نیست .
در 1 سال پیش توسط amirali R
😂حتما گوش کنید
در 1 سال پیش توسط s.m...jel
عالی مخصوصن برای کسانی که مرتبط کلاس های موفقیت میزارن،،عالمان بی عمل و کلاسهای کلاهبرداری که به اسم موفقیت مالی و غیره هر روز انجام میشه در ایران خودمون مرسی از آقای علی بندری بابت اجرای بینظیرشون❤️❤️🍺👍🏻👍🏻👍🏻
در 8 ماه پیش توسط pey...k84
درود ، بسیار یکسویه و به قول خودتان با حربه ی تبلیغ و پروپاگاندا ، تنها سیاه ترین وجوه ممکنه از زندگی یک انسان را ، روایت کرده اید ، که راستی آزمایی آنهم چندان ساده نیست. این شیوه ی انتقاد محض ، راه به جایی ندارد ، جز افزونی بی اعتمادی ، به گوینده. کمی اگر منصف تر می بودید ، شنیدنی تر ، و واقعی تر می شد ، قصه تان. با این همه ، همین کار و تلاشتان ، و سعی در گسترش فرهنگ اطلاع رسانی را قابل تقدیر می دانم ، و شیوه ی ارائه تان نیز نسبتا قابل قبول بود ، منهای محتوی. پیروز باشید بزرگوار، و سپاس.
در 8 ماه پیش توسط mohammad javad Ghaedsharaf
سلام . ممنون میشم راه ارتباطی با کانال بی معرفی کنید بهم
در 1 سال پیش توسط amirali R
عالی
در 1 سال پیش توسط رضا حاجتی
خلاصه زندگی یه آدم شیاد و موفقیت من در آوردی
در 8 ماه پیش توسط Mr Sep
راستش من تو شوکم!!!من خودم نوشته هاشو صدها یار خوندم!شوکه شدم!!!
در 7 ماه پیش توسط سیاوش قادری
من اصل گزارشی که پرزنت کردین رو تا یه حدودی خوندم حتی توی سایت هایی مثل reddit هم منتشر شده بود ولی خب اونصورت بازخوردی که این رسوایی رو نشون بده با سرچ ساده گوگل پیدا نمی شد چرا ایا؟!
در 11 ماه پیش توسط امیررضا