فیدیبو نماینده قانونی کانال بی و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
پادکست کانال بی کتاب صوتی

پادکست کانال بی
کابینه‌ سایه ولادیمیر پوتین

درباره پادکست کانال بی

در اپیزود سی‌ام پادکست ChannelB برای اولین بار به روسیه می‌رویم و ماجرای پروژه‌ی ساخت پل عظیمی را می‌شنویم که قرار است روسیه را به شبه جزیره کریمه وصل کند. در لایه‌ی زیری روایت این پروژه‌ی ساختمانی از این می‌شنویم که روسیه‌ی امروز به دست چه کسانی اداره می‌شود، فرق الیگارشی جدید با الیگارشی قدیمی‌ چیست و چرا بعضی از دوستان نوجوانی رئیس جمهور چهره‌های مهم سیاسی و مالی امروز کشور شده‌اند.

ادامه...

نظرات کاربران

انگار وضعیت ایران را داریم میشنویم. متاسفانه
در 1 سال پیش توسط سمیرا مسیبی
راوی که مثل همیشه عالی, موضوعاتی که سری به سیاست دارن همیشه جالبن بنظرم. البته این داستان خیلی به بحث سیاسی نپرداخته و سعی داره یکی از فسادهای دولت روسیه رو افشا کنه که بنظر من در این کار موفق نیست.
در 1 سال پیش توسط س عابدینی
پادکست خیلی خوبی بود. برای من که شناختی از وضعیت روسیه نداشتم جالب بود. واینکه راوی هم خیلی خیلی خوب تعریف میکردند و خصوصیت برجسته ای که داشتن این بود که همه اصطلاحات رو توضیح میدادن و چیز مبهمی نمیذاشتن بمونه
در 1 سال پیش توسط fat...i69
مطلب برا من جالب نبود ولی عوضش صدای این خواننده که بین برنامه پخش شد خیلی نظرمو جلب کرد رفتم تو توضیحات اسمشو برداشتم و سرچش کردم خیلی صداش باحال بود البته معنیشو نمیفهمیدم ولی حال داد ممنون 😗😗
در 1 سال پیش توسط moh...i77
گزارش خیلی جالب و شنیدنی بود.
در 12 ماه پیش توسط پیمان نیک زاد
کتاب رستاخیز مردگان mj۱۲۶@
در 1 سال پیش توسط mho...458
جالب بود برام
در 1 سال پیش توسط mina DV
مختصر و مفیده
در 1 سال پیش توسط ess...bbi
از این جهت که سیاست اداره روسیه مثل ایران هست و شاید همین موضوع باعث قرابت بیشتر سیاستمداران دوکشور شده باشه برام جالب بود و ناراحت کننده ، اما نکته اینه که چرا رسانه های انگلیس از این موضوع ناراحت هستن؟ درباره ش تحقیق میکنن ، وقت میزارن و حتی پول خرج میکنن! که به چه چیزی برسن؟ بنظرم انگلیس و ننه ملکه از اینکه روسیه و ایران و از این نوع کشورها دیگه تحت سلطه ش نیستن داره به شدت رنج می بره!
در 7 ماه پیش توسط امین رادمهر
ایران هم دقیقا با همین شیوه هایی که تو پادکست داره گفته میشه اداره میشه
در 1 سال پیش توسط ar6...3eb