پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب نظریه‌ی سپهر ارزش

کتاب نظریه‌ی سپهر ارزش
نظریه‌ی تعهد به ارزش و ارزش‌آفرینی

نسخه الکترونیک کتاب نظریه‌ی سپهر ارزش به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب نظریه‌ی سپهر ارزش

کتاب حاضر "نظریه‌ی سپهر ارزش" با هدف آشنایی محتوایی و مصداقی با نظریه‌ی در توسیع مفاهیم "اصل تعهد به ارزش و ارزش‌آفرینی" پیرو کتاب مقدماتی، نگاشته شده و به جامعه‌ی علمی، پژوهشگران عالی‌مقام و رهروان وادی ارزش و ارزشمندی تقدیم می‌گردد. در بخش نظریه‌ی "سپهر ارزش"، به معرفی نظریه‌ی "تعهد به ارزش و ارزش‌آفرینی" پرداخته شده است. قصد بر این است که پس از معرفی نظریه "سپهر ارزش" به جهت کاربردی کردن محتوای نظری کتاب، به طرح موارد درمانی / حل مساله‌ایی پرداخته شود و با ارائه‌ی تکنیک‌هایی با استعاره‌ی "ارزش درمانی"، مصداق‌های کاربردی برای رویکردهای درمانیِ نظریه "سپهر ارزش"، مسیری را با هدف امکان بهبودبخشی به مشکلاتی از قبیل مسائل مبتلابه خانواده، زوجین (ازدواج / طلاق)، ناسازگاری‌های خُلقی فردی و جمعی، روابط گروهی، مسائل مهارت ارتباطی و در نهایت بهبود سبک زندگی فردی و اجتماعی و حتی برای آموزش نحوه‌ی تفکر استدلال و از همه مهم‌تر، طراحی آینده فرد و جامعه، پیش روی پژوهشگران و درمانگران قرار گیرد. این کتاب، مرجع مناسبی برای تحقیقات دانش‌پژوهان و محققان و پایان‌نامه‌های دوره‌های ارشد و دکترا، در حوزه‌ی ارزش خواهد بود.

ادامه...

مشخصات کتاب نظریه‌ی سپهر ارزش

بخشی از کتاب نظریه‌ی سپهر ارزش

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب نظریه‌ی سپهر ارزش