فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مجید و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بازی دروغ

نسخه الکترونیک کتاب بازی دروغ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
بازی دروغ

تنها طنین اسمش کافی است تا او را به یاد آورم، مانند نی بوریای تازه. بوی صابونش، لکه‌های روی قوزک بینی‌اش، رنگ قهوه‌ای دارچینی در برابر رنگ زیتونی؛ کیت. فاطیما. تیا و من.
چشمانم را می‌بندم و همه‌ی آن‌ها را تجسم می‌کنم. گوشی‌ام هنوز در جیبم گرم است، منتظرم که پیامک‌ها به دستم برسند.
فاطیما باید در کنار علی خواب باشد. ساعت شش صبح جواب پیامکش خواهد آمد، وقتی که بیدار می‌شود تا برای نادیا و سمیر صبحانه درست کند و آن‌ها را برای رفتن به مدرسه آماده کند.
تیا! تجسم تیا سخت‌تر است. اگر شب‌ها کار می‌کند، الان باید در کازینو باشد که آن‌جا جواب دادن به تلفن برای کارکنان ممنوع است و تا وقتی شیفت کاری‌شان تمام شود، گوشی‌ها را بی‌صدا در قفسه‌ها می‌گذارند. شاید ساعت هشت صبح شیفت را تحویل بدهد، سپس با دخترهای دیگر نوشیدنی بنوشد و بعد جواب بدهد، درحالی‌که شب خوبی داشته و وقتش را با مشتری‌ها، چیپس‌های آماده، تماشای فریبکاری‌های بازی ورق و قماربازهای حرفه‌ای گذرانده است.
و کیت؛ کیت باید الان بیدار باشد. به‌هرحال او پیامک را فرستاده است، پس باید پشت میز کار پدرش نشسته باشد. به‌نظرم می‌رسد که اکنون آن‌جاست و از پنجره به سرتاسر ریچ با آب‌های خاکستری روشنش که نور پیش از طلوع بر آن می‌تابد، و ابرها و ساختمان تیره‌رنگ تایدمیل را منعکس می‌کند، نگاه می‌کند. او در حال سیگار کشیدن است، همان‌‌طورکه همیشه این‌کار را می‌کرد. چشمانش خیره به جزرومد است، بالا و پایین رفتن‌های بی‌پایان، جزرومد مواج، منظره‌ای که هرگز تغییرپذیر نیست و درعین‌حال، هرگز از لحظه‌ای به لحظه‌ی دیگر پایدار نیست ـ درست مانند خود کیت.
موهای بلندش باید از چهره‌اش کنار زده شوند تا استخوان‌های ظریف و خطوطی که باد و دریا در این سی‌ودو سال در گوشه‌ی چشمانش به جا نهاده‌اند، به‌خوبی دیده شوند.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات مجید - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.63 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۶۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب بازی دروغ در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب بازی دروغ

محشر و پر از هیجان، ترجمه عالی
در 1 ماه پیش توسط
داستان عالی وپرکشش بود.خواننده بایدبدقت هرسطررا بخواندتااتفاقات برایش قابل درک باشد.لذت بردم
در 3 ماه پیش توسط
اگه از داستانای سرکاری خوشتون میاد حتما بخونیدش داستان از صفحه هفتصد شروع میشه و کلا میشه تو یه خط توضیحش داد
در 6 ماه پیش توسط
داستان کتاب خوب و جذابه ولی ترجمه ی بد و بی سر و ته اون، کتاب رو کسل کننده کرده. تلاشی که خواننده صرف خوندن و فهمیدن متن می کنه، او رو از دنبال کردن داستان باز می داره. متاسفانه مترجم به غیر از غلط های املایی و نگارشی، خیلی جاها رو بدون فهمیدن متن اصلی فقط به صورت ماشینی به فارسی برگردونده و کتاب طبق معمول بدون ویراستاری به بازار اومده. عنوان کتاب هم با توجه به موضوع بهتر بود "دروغ بازی" ترجمه می شد.
در 6 ماه پیش توسط
خوبه
در 6 ماه پیش توسط