کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات اردیبهشت و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

ربه‌كا

نسخه الکترونیک کتاب ربه‌كا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

گمان نمی‌کردم که راه تا این اندازه طولانی باشد. مسلماً به طول آن مایل‌ها اضافه شده بود همان‌طور که این اتفاق برای درختان هم رخ داده بود و این مسیر به جایی جز به یک ماز منتهی نمی‌گشت، به یک بیابان محصور نه به یک خانه. ناگهان آن را دوباره یافتم. مدخل راه با رویش غیرطبیعی درختچه‌های بسیار زیادی که در تمامی جهات روییده بودند، پوشیده شده بود. وقتی ایستادم، قلبم دیوانه‌وار خودش را به سینه‌ام می‌کوفت. سوزش غریب اشکی را در چشمانم حس می‌کردم. آن‌جا ماندرلی بود، ماندرلی ما، اسرارآمیز و خاموش، همان‌گونه که همیشه بود. سنگ‌های خاکستری زیر نور مهتاب رویای من می‌درخشیدند. شیشه پنجره‌ها در میان قاب‌هایشان چمن سبز اطراف و تراس را منعکس می‌کردند. زمان نتوانسته‌ بود آن تقارن عالی دیوارها را در هم کوبد، همچنان که خود محل را نمی‌توانست. مثل جواهری در یک گودی مشخص بود.
تراس به سمت چمن‌ها شیب می‌گرفت و چمن‌زار به سمت دریا گسترده بود. می‌توانستم ورقه نقره‌ای ساکن زیر نور ماه را ببینم که چمن‌زار دورش می‌زد و مانند دریاچه‌ای آرام و ساکن دور از مزاحمت باد یا طوفان بود. هیچ موجی این آب‌های رویایی را چین‌دار نمی‌کرد. بادی که از جانب غرب می‌وزید هیچ توده ابری را همراه نمی‌آورد و شفافیت این آسمان پریده رنگ را تیره نمی‌ساخت. من دوباره به سوی خانه بازگشتم. راه همچنان برقرار بود، بی هیچ‌گونه دست اندازی، دست نخورده، گویی ما خودمان همان دیروز آن را ترک گفته باشیم. دریافتم که باغ هم قانون جنگل را پیروی کرده است.
همان‌گونه که جنگل عمل کرده بود. گل‌های صد تومانی تا ارتفاع پنجاه پایی قد برافراشته بودند، تاب خورده با سرخس‌های بزرگ در هم پیچیده و با میزبانی درختچه‌های بی‌نام و نحیف، چیزهای وا زده‌ای که به اطراف ریشه‌هایشان چسبیده بودند و گویی از اصالت دروغین‌شان آگاه بودند، تن به ازدواجی غریب داده بودند.

  • دسته بندی: داستان خارجی
  • ناشر: انتشارات اردیبهشت - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 3.55 مگابایت - تعداد صفحات : ۵۳۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب ربه‌كا در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

این مترجم که رمان بیگانه آلبرکامو را ضایع کرده بود. هیچ وقت حاضر نیستم ترجمه دیگه‌ای از ایشون بخونم حتی اگر ربه‌کا باشه.
در 4 ماه پیش توسط رامین کرمی
من علاقه ای به خوندن رمانهای خارجی ندارم اما این رمان از نظر من معرکه بود
در 4 ماه پیش توسط nag...h94
یکی از بهترین کتابهایی که در زمینه بازاریابی و فروش در فیدیبو خریدم و خواندم ، این کتاب است : کتاب بازاریابی و فروش نرم افزار فروشگاهی
در 6 ماه پیش توسط ALI...I64
این کتاب را خیلی سال پیش خوندم و رمان قشنگیه.
در 7 ماه پیش توسط sharareh hp