فیدیبو نماینده قانونی دیجی‌کالا مگ و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
پادکست چطور یک سفر تفریحی خارجی خوب و ارزان داشته باشیم؟ کتاب صوتی

پادکست چطور یک سفر تفریحی خارجی خوب و ارزان داشته باشیم؟

نسخه الکترونیک پادکست چطور یک سفر تفریحی خارجی خوب و ارزان داشته باشیم؟ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

با نصب اپلیکیشن فیدیبو این کتاب را به صورت کاملا رایگان گوش کنید.

درباره پادکست چطور یک سفر تفریحی خارجی خوب و ارزان داشته باشیم؟

سفر خارج از کشور خصوصا برای اولین بار با یک سری دغدغه و مشکلات همراه است که بسیاری به خاطر نداشتن تجربه و اطلاعات کافی ممکن است کلی هزینه اضافه پرداخت کنند و در نهایت آن طوری هم که باید از سفرشان لذت نبرند. در این پادکست دیجی کالا FM پای صحبت با سه نفر جوان باحال نشستیم که بارها تجربه رفتن به سفرهای خارج از کشور را دارند و با آنها از چم و خم تصمیم گرفتن، انتخاب مقصد، مسیر و نوع پرواز و آماده شدن برای یک سفر خوب گرفته تا تکنیک‌های استفاده از تکنولوژی،خرید و مسافرت در یک کشور بیگانه گپ زدیم. در این گفت‌وگو نادیا مرادپور (مسافری از هند)، آتنا مکتوبیان (مسافری از لبنان) و مهدی مومن‌زاده (مسافری از فنلاند) چکیده تجربیات و دانسته‌هایشان در مورد سفر را در اختیار شما شنوندگان عزیز دیجی‌کالا FM قرار میدهند.

ادامه...

نظرات کاربران درباره پادکست چطور یک سفر تفریحی خارجی خوب و ارزان داشته باشیم؟

خیلی خوب و مفید بود توضیحات. بررسی یک معقوله از زوایای مختلف و از نگاه تیپ‌های شخصیتی متفاوت. مرسی ازتون‌. برای سفرهای داخلی هم اینکارو بکنین. در مورد کلاهبرداری‌های آژانس‌های هواپیمایی هم صحبت کنین و سواستفاده‌ای که از عدم اطلاع مسافر می‌کنن.
در 1 سال پیش توسط باران
بسیار عالی بود
در 2 ماه پیش توسط Mohammad Gholizade
کسانی که دراین پادکست صحبت می کردند خیلی فارسی را فراموش کرده بودند. متاسفانه
در 10 ماه پیش توسط pir...baz