پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب استراتژی تامین اجتماعی با رویکرد سه وجهی

کتاب استراتژی تامین اجتماعی با رویکرد سه وجهی

نسخه الکترونیک کتاب استراتژی تامین اجتماعی با رویکرد سه وجهی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب استراتژی تامین اجتماعی با رویکرد سه وجهی

شبکه تامین اجتماعی در بسیاری از جوامع از جمله جامعه ایران از سده­های پیشین وجود داشته است و در چارچوب شرایط اجتماعی و اقتصادی هر دوره، شکل خاصی به خود گرفته است ولی آن­چه که به گونه­ای روزافزون اهمیت یافته، شکل نوین تامین اجتماعی است که در چارچوب زندگی صنعتی و فراصنعتی و همخوان با آن، پیوسته تکامل و گسترش می­یابد. ایران نیز از این قانون تکامل برکنار نبوده است. از سال­های نخست سده خورشیدی که زندگی صنعتی و نوین سازی جامعه آغاز شد، مسائل تامینی کم­کم رو به تکامل گذاشت و در دهه ۱۳۲۰ مبانی اصلی آن استوارتر و گسترده­تر شد. تا جایی که هم اکنون چندین سازمان و نهاد در ابعاد مختلف و به یاری هزاران زن و مرد فداکار ایرانی درگیر ارائه خدمات حمایتی به بخش بزرگی از مردم جامعه ما هستند. این تلاش­های پیگیرانه و صادقانه درخور ستایش است و ضرورت دارد تا در راه موفقیت آن کوشید. فرهنگ حاضر را باید تلاشی هر چند کوچک در این زمینه به شمار آورد. در این چارچوب کوشش شده است تا مختصری در باب تامین اجتماعی گفته شود سپس تامین اجتماعی و شرکاء آن بررسی شده و به نقش تعاملات تامین اجتماعی در مقوله‌های تولید - صنعت و توسعه پرداخته و نهایتاً نقش تامین اجتماعی در حاکمیت سیاسی و اقتصادی بررسی شده است.

ادامه...

مشخصات کتاب استراتژی تامین اجتماعی با رویکرد سه وجهی

بخشی از کتاب استراتژی تامین اجتماعی با رویکرد سه وجهی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب استراتژی تامین اجتماعی با رویکرد سه وجهی