فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

مغزتان را دوباره سيم‌كشی كنيد: به زندگی بهتر بينديشيد

نسخه الکترونیک کتاب مغزتان را دوباره سيم‌كشی كنيد: به زندگی بهتر بينديشيد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
مغزتان را دوباره سيم‌كشی كنيد: به زندگی بهتر بينديشيد

این کتاب بر اساس پیشرفت‌های اخیر در علم اعصاب و درمان‌های مبتنی بر شواهد (انواع معالجاتی که مؤثرتر بوده‌اند) تدوین شده است. این نسخه‌ای کمتر فنی از دو کتاب تخصصی دیگر من، مغزدرمانی بزرگسالان و مغزدرمانی مغز کودکان و نوجوانان، است. این دو کتاب، که با همکاری دوست و همکارم لوید لینفورد نوشته‌ام، به این می‌پردازند که چگونه از پیشرفت‌های علم اعصاب و درمان‌های مبتنی بر شواهد می‌توان در درمان استفاده کرد. کتاب حاضر به منظور ارائه نسخه‌ای عملی تدوین شده که توضیح می‌دهد چگونه واقعا مغز خود را بر اساس اصول تحقیق‌شده عملی تغییر دهید تا راهنمایی برای فرایند سیم‌کشی مجدد مغز برای تغییر زندگی باشد. نمی‌توانید بدون تغییر دادن مغزتان طرز فکر و احساس خود را تغییر دهید.
همه ما در زمان‌هایی تا اندازه‌ای احساس نگرانی و تشویش می‌کنیم یا خود را در عمق سیاهی حس می‌کنیم. شما یاد خواهید گرفت چگونه با سطوح عادی این‌گونه احساسات کنار بیایید، چگونه این دوره‌ها را به کوتاه‌ترین زمان تقلیل دهید و چطور بهترین استفاده را از زندگی خود بکنید. همین‌طور عاداتی سالم برای ازدیاد عمر مغز و به حداکثر رساندن زندگی پرجوش و خروشی که رها از محدودیت‌های خودساخته باشد، خواهید آموخت. هر فصل این کتاب به یک موضوع کلیدی از پیشرفت‌های جدید علم اعصاب می‌پردازد و طریقه کاربرد آن‌ها در زمینه‌های خاصی از زندگی‌تان را تشریح می‌کند تا به بهبود و کامیابی شما کمک کند.


  • دسته بندی:
  • ناشر: گروه انتشاراتی ققنوس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.13 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۱۹ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب مغزتان را دوباره سيم‌كشی كنيد: به زندگی بهتر بينديشيد در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب مغزتان را دوباره سيم‌كشی كنيد: به زندگی بهتر بينديشيد

من نسخه چاپیش رو دارم. خوبه و راهکارایی اراعه داده و این راهکار‌ها رو با دلایل علمی توضیح میده که باعث میشه کمی تخصصی بشه.
در 2 ماه پیش توسط
کتاب خوبیه ولی نه عالی. و اینکه فصلای اولش یکمی تخصصی هستن🤪
در 2 ماه پیش توسط
ترجمش جالب نیس زیاد
در 4 ماه پیش توسط
همچنین کتاب به روش صحیحی ویرایش نشده است و کلمات با حروف لاتین، با کلمات دیگر قاطی شده اند و خواندن صحیح را برای خواننده سخت کرده است. از گروه فیدیبو تقاضی دارم هر چه سریعتر این مشکل را رفع کنند.
در 8 ماه پیش توسط
خیلی کتاب خوبیه، ولی متاسفانه بعضی از صفحات حذف شدن، مثلا صفحه ۱۵۴ به ۱۵۵ لطفا درستش کنید
در 10 ماه پیش توسط