فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نگاه نوین و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دیوانگان ثروت‌ساز - نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی دیوانگان ثروت‌ساز - نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی
دیوانگان ثروت‌ساز - نسخه صوتی

کتاب «دیوانگان ثروت‎ساز» اصول زندگی در دوران جدید است. دورانی که در آن از عصر انبوه‎سازی صنعتی خبری نیست و وعده‎ای داده نشده که برای اشخاص، امنیت شغلی و به تبع آن امنیت زندگی فراهم آورد. به نوعی بازگشته‎ایم به یک قرن قبل که در آن نه چندان از استخدام‎های انبوه و جامعه‎ی حقوق‎بگیر خبری بود و نه از کار بدون ریسک با حقوق سرِ ماه. مسوولیت زندگی به معنای واقعی و عیان بر دوش خودمان قرار گرفته و این ماییم که باید گلیم‎ زندگی‎مان را از آب بیرون بکشیم. باید نه مثل پدران که مثل پدربزرگان‎مان و اِی‌بسا پدران پدربزرگان‎مان زندگی کنیم که در آن هر فرد، خودش یک کارفرما و کارآفرین بود و امنیت زندگی خود و خانواده‎اش را بر عهده داشت. تکنولوژی، بار دیگر ما را به همان عصر کشانده و از حباب عصر صنعتی فاصله‎مان داده. در این میان تنها کسانی موفق خواهند بود که فنون زندگی در عصر جدید را بدانند و به کار ببندند و فکر نکنند که آسمان همیشه این رنگی‎ست. حالا قرار است هر کدام‎مان کارآفرین باشیم و کارآفرینی با تشبیه هنرمندانه‎ی دارن هاردی، شبیه سوارشدن بر قطار وحشت شهربازی‎هاست که در نهان، ریسک شیرینی در خود دارد و اوج و فرودهای‎اش همان ساختن مفهوم حقیقی و قهرمانانه‎ی زندگی برای هر فرد است.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات نگاه نوین - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 228.5 مگابایت - تعداد صفحات : ۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب صوتی دیوانگان ثروت‌ساز - نسخه صوتی در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب صوتی دیوانگان ثروت‌ساز - نسخه صوتی

واقعا عالی بود. شاید ۵ یا ۶ بار کامل گوش کردم. ممنونم از تمامی دوستانی که زحمت کشیدن. کاش این کتاب رو در طرحای رایگان میذاشتید تا بیشتر مورد استفاده قرار بگیره. این کتابهای کاربردی و عملی کمتر معرفی و خونده میشن. از آقای یزدانی هم ممنونم که به بهترین شکل ارائه دادن.
در 3 هفته پیش توسط
حداقل سه بار کتاب رو گوش دادم و هربار بیشتر دفعه قبل لذت بردم.
در 4 هفته پیش توسط
طرز بیان راوی خیلی مبتدی و گوش نکردنیه، حیف نیست که از گویندگان قابلی که داریم بخاطر منافع مالی اندک (که در نهایت منجر به ضرر خواهد شد) استفاده نشه!!؟
در 1 ماه پیش توسط
پر از نکته کاربردی
در 1 ماه پیش توسط
عالیست ، بخصوص با صداگذارى عالى و با احساس
در 3 ماه پیش توسط