فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

هفت قانون معنوی موفقیت

نسخه الکترونیک کتاب هفت قانون معنوی موفقیت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
هفت قانون معنوی موفقیت

کتاب «هفت قانون معنویت موفقیت» نوشته دیپاک چوپرا ( -۱۹۴۶) نویسنده و پزشک هندی آمریکایی الاصل است.
او رهبری است که در زمینه رابطه علمی ذهن و تن و توانایی انسان، آوازه جهانی دارد و تا کنون آثار متعددی از او به زبانهای مختلف ترجمه و منتشر شده‌اند. کتاب‌های چون «ذهن بی‌انتها» و «جسم پر دوام» از شناخته‌شده‌ترین و پرفروش‌ترین آثار او هستند.
«هفت قانون معنوی موفقیت» یکی از مهم‌ترین و اثرگذارترین کتاب‌های دیپاک چوپرا است.
رسیدن به موفقیت همیشه به عنوان یکی از آرزوهای ما مطرح است.
همه ما می‌خواهیم در زندگی‌مان موفق باشیم، اما شاید پیش از داشتن این آرزو لازم باشد تصویر دقیقی از معنای موفقیت داشته باشیم.
موفقیت چیست؟
موفقیت در زندگی را می‌توان گسترش مداوم شادمانی و تحقق اهداف ارزشمند تعریف کرد. موفقیت یعنی این توانایی که آرزوهایتان را با سهولت و بی‌تکاپو برآورده سازید.با همین تعریف اگر نگاهی به روند زندگی خود داشته باشیم، شاید بتوانیم میزان موفقیت خود را بسنجیم.
در دنیای امروز دست‌یابی به موفقیت و به خصوص ثروت به صورت فزاینده‌ای مستلزم سخت‌کوشی ماست و یا حتی به بهای صدمه زدن به دیگران تمام می‌شود. اما این آن راهی نیست که منجر به رضایت ما شود. بنابر این نیازمند هستیم که نگرشی معنوی‌تر داشته باشیم.
هفت قانون معنوی موفقیت از دیدگاه چوپرا عبارتند از قانون توانایی مطلق، قانون بخشایش، قانون «کارما» یا علت و معلول، قانون کمترین تلاش، قانون قصد و آرزو، قانون عدم دلبستگی، و بالاخره قانون «دارما» یا غایت حیات.
در متن این کتاب که بارها و بارها در ایران تجدید چاپ شده با هر یک از این هفت قانون به تفصیل آشنا می‌شوید و تمریناتی که برای هر فصل در نظر گرفته شده را می‌خوانید.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر قطره - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.53 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۰۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب هفت قانون معنوی موفقیت در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب هفت قانون معنوی موفقیت

کتاب خوبیه ولی ترجمه ش خوب نیست..یکی ک مثلا دیپلم یا زیر دیپلم باشه اصلا حالی نمیشه چی ب چیه..این دست کتابا عمومیت دارن نباید زیاد از کلمات تخصصی استفاده کنن باید خیلی روانتر ترجمه بشن..بازم ممنون
در 2 هفته پیش توسط
من فکر میکنم دیپاک چوبرا یه کم سنگین مینویسه با کتاب اثر سایه نویسنوه هم نتونستم خوب ارتباط برقرار کنم
در 1 ماه پیش توسط
من این کتاب رو سال ۱۳۷۵ چاپ اول از ترجمه سرکار خانم پروین ادیب دارم. نزدیک به ۵۰ مرتبه تابحال خواندمش، در کمال تعجب ترجمه سرکار خانم خوشدل بسیار نامفهوم و ناکارامد در انتقال پیام نویسنده میباشد و متاسفانه این اثر گرانبها را به کتابی بسیار نامفهوم بدل کرده است، حتما به عزیزان توصیه میکنم در صورت توان ترجمه پروین ادیب را بخوانند یا نسخه اصلی انگلیسی رو.
در 2 ماه پیش توسط
دوستان می تونن اول نمونه کتاب رو بخونن و اگه با کتاب و نویسندش ارتباط برقرار کردند کتاب رو خریداری کنند..مثل من که ارتباط برقرار نشد..بعدا دوباره میام سراغش اگه راه داد میخرمش..
در 2 ماه پیش توسط
عالی زیبا
در 5 ماه پیش توسط