کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

حکایت دولت و فرزانگی

نسخه الکترونیک کتاب حکایت دولت و فرزانگی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

اين کتاب کوچک، داستانی قوی و بکر، داستانی که يکی از سودمندترين حقايق را آشکار مي‌کند، بر ما عرضه مي‌کند. شايد داستان، ظريف‌ترين صورت برای بيان اين حقايق باشد. زيرا در سادگی کودکانه‌ داستان، مي‌توانيم با سادگی کودکانه‌ ذهن نيمه‌هشيارمان، به‌ طور مستقيم رابطه برقرار کنيم، و در زندگي‌مان دگرگوني‌های مثبت فراوان و عظيم بيافرينيم.

دانلود کتاب حکایت دولت و فرزانگی در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

من این کتاب رو خوندم، مهم ترین بحثش اینه که اهدافتون باید کاملا مشخص، از لحاظ کمیت و کیفیت و زمان دسترسی باشه، و از خودم تعجب می کنم بارها این مطلب رو خونده بودم، اما در این کتاب یقین پیدا کردم باید برنامه کاملا مشخص داشته باشم.
در 4 هفته پیش توسط مهدی جباری
عالی👌
در 1 ماه پیش توسط arv...020
سلام کسی کتابی خونده که روایت یک روز باشه از دید چند نفر؟ لطفا اگه خوندین اسمش رو بگین خیلی ضروریه.
در 1 ماه پیش توسط A. Sabzevar
به نظر من کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها بیشتر میتونه کمک کنه تا درک درستی از فرزانگی داشته باشیم تا این کتاب. این کتاب با یه داستان ساده تنها روش فرزانگی و هدف زندگی رو داشتن دو تا ماشین و یه خونه قشنگ و پیدا کردن روشی برای دو برابر کردن سرمایه در هر سال می دونه، بدون اینکه روشی ارائه بده. به نظر من باید همیشه به جای مثبت اندیشی تخیلی، یه نیم نگاهی هم به نیمه خالی لیوان داشت، و با واقعیت ها کنار اومد، نه اینکه با خوندن یه همچین کتابهایی یه چند روزی جوگیر بشی بعد برگردی سر نقطه اول... و این نکته رو مد نظر داشته باشی که کسی واقعاً با خوندن این کتابها پولدار شده ( به غیر نویسنده با فروش کتابش) یا نه.
در 1 ماه پیش توسط f.g...tee
دوستان کدوم ترجمه را پیشنهاد میکنید؟ گیتی خوشدل یا فاطمه اقبالی؟
در 2 ماه پیش توسط mon...ali