فیدیبو نماینده قانونی انتشارات البرز و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دگرگونی زندگی با جادوی نظم: هنر ژاپنی برای ساماندهی و نظم

نسخه الکترونیک کتاب دگرگونی زندگی با جادوی نظم: هنر ژاپنی برای ساماندهی و نظم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
دگرگونی زندگی با جادوی نظم: هنر ژاپنی برای ساماندهی و نظم

کتاب «دگرگونی زندگی با جادوی نظم» نوشته ماری کندو است.
نویسنده در این کتاب به ساده‌ترین و درعین‌حال مهم‌ترین عامل تاثیرگذار در بهبود کیفیت زندگی یعنی، نظم، پرداخته است.
او ژاپنی‌ها را به عنوان الگویی برای ایجاد نظم در زندگی مورد مطالعه قرار داده و سعی داشته تا به شیوه‌ای کاربردی روش‌های ایجاد نظم را برای مخاطبان توضیح دهد.
او می‌گوید، مردم جهان بر این باورند که مرتب کردن اتاق و یا خانه‌شان بخت را به روی آنان می‌گشاید. کسانی که از هنر ژاپنی برای ساماندهی زندگی‌شان سود می‌جویند، دیگر هرگز با آشفتگی و بی‌نظمی رو‌به‌رو نمی‌شوند. این شیوه ناب فقط مجموعه‌ای از قواعد نیست، بلکه معجزه‌ای است که با رسیدن به ذهنیتی مناسب با استفاده از روش کن‌ماری زندگی‌تان را دگرگون می‌کند.
در بخش آغازین کتاب «دگرگونی زندگی با جادوی نظم» می‌خوانیم:
«چرا نمی‌توانم، خانه‌ام را مرتب کنم؟
اگر شیوه درست را نیاموزید هرگز نمی‌توانید خانه خود را مرتب کنید.
وقتی به دیگران می‌گویم، حرفه من آموزش نظم به دیگران است، اغلب با نگاه‌های حیرت‌زده روبرو می‌شوم.
بی‌درنگ پس از شنیدن حرف من می‌پرسند: آیا درآمدی هم کسب می‌کنی؟
و در ادامه حرفشان باز می‌پرسند، آیا مردم برای چگونگی منظم بودن به آموزش نیاز دارند؟
درست است، زمانی که مدارس انواع کلاس ها را از آشپزی گرفته تا طریقه پوشیدن کیمونو از یوگا گرفته تا مراقبه ذن برگزار می‌کنند، آموزش چگونگی نظم و ترتیب تا این اندازه سؤال‌برانگیز است.
دست‌کم در ژاپن پندار مردم بر این است که نظم به آموزش نیازی ندارد، بلکه مردم به‌خودی‌خود، نظم و ترتیب در خونشان است و چگونگی آن را می‌دانند.
مهارت‌های آشپزی در خانواده ما از نسلی به نسلی دیگر واگذار می‌شود. مادران شیوه آشپزی را به دخترانشان می‌آموزند، اما به نظر می‌رسد که نظم را کسی به دیگری آموزش نمی‌دهد».


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات البرز - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.71 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۶۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب دگرگونی زندگی با جادوی نظم: هنر ژاپنی برای ساماندهی و نظم در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب دگرگونی زندگی با جادوی نظم: هنر ژاپنی برای ساماندهی و نظم

یک کتاب انگیزشی،در نظم بخشی و حس خوب خونه من بسیار موثر بود
در 2 ماه پیش توسط
بسیار عالیه این کتاب. البته بر خلاف اسمش، زیاد روش های مختلفی برای مرتب سازی نمیگه. در واقع فقط یک توصیه داره که کل کتاب روی محور همون توصیه شکل گرفته : هرچیزی که لازم نداری و تو رو خوشحال نمیکنه، دور بریز. وقتی لوازم اضافه رو دور بریزی، بقیه وسیله ها راحت مرتب میشن.
در 2 ماه پیش توسط
خیلی کناب خوبی بود،خیلی انرژی بخش بود... جزو کتابهایی که وقتی می خونی شاد میشوی و انگیزه پیدا میکنی،من دوستش داشتم
در 3 ماه پیش توسط
اول اینکه نمونه این کتاب تا حالا بسیار کم نوشته شده ، یعنی کتابی که بخواد به طریقه نظم دادن به خونه و وسایلش بپردازه وایده کتاب بسیار خوبه. اما به نظرم گذاشتن این همه وقت و خوندن این کتاب ارزشش رو نداره. خیلی میشد کتاب رو جمع و جورتر نوشت به نظرم. پرگویی زیادی اتفاق افتاده و از همه مهمتر که سرفصلها خیلی قابل تفکیک نیست، یعنی اینکه یا تکرار شدن یه جورایی یا یه مدل دیگه گفته شده یا اینکه درهم ریخته اس. در‌کل با احترام برای مترجم و‌نویسنده نخوندنش رو توصیه میکنم.
در 3 ماه پیش توسط
ارزش خرید نداشت. کمکی نمیکرد چطور منظم باشیم و با چه ایده ای وسایل رو بچینیم، انتظار داشتم الگوهای خاصی معرفی کنه. فقط میگفت تا جاییکه میتونین دور بریزین، مشابه ها رو کنار هم بچینین، لباسها و وسایل رو عمودی بچینید، هر چی رو برمیدارین سر جاش بذارین. یعنی کل صدوشصت و هشت صفحه دنبال مطلب جدید گشتم و نبود. فقط تکرار و تکرار.
در 5 ماه پیش توسط