دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب نگاهی دیگر

کتاب نگاهی دیگر

نسخه الکترونیک کتاب نگاهی دیگر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب نگاهی دیگر

کتاب «نگاهی دیگر» نوشته مسعود هوشمند( -۱۳۴۰)، محقق و دانشمند برتر جهان اسلام در سال ۱۳۹۳، است. او در این کتاب مجموعه‌ای از تجربیات خود را از سفرهای متعددش به نقاط مختلف دنیا منتشر کرده، اما سعی داشته تا نگاهی متفاوت به این سفرها داشته باشد. او کل فرآیند زندگی را به سفری بزرگ تشبیه کرده که هر مرحله از آن سیرو سلوکی مجزا محسوب می‌شود که انسان‌ها می‌توانند در هر مرحله تجربیات و مشاهدات گوناگونی داشته باشند. در سرفصل‌های این کتاب موضوعات مختلف انسانی مطرح شده که جلوی هر کدام نام یک یک یا چند کشور و شهر نیز آورده شده است. که درواقع اشاره به همان تجربیات سفرهای نویسنده است. در بخش آغازین کتاب «نگاهی دیگر» می‌خوانیم: «خود زندگی و هر مرحله‌اش سفریه برای خودش و توی سفر آدم خیلی چیزها رو یاد می گیره. همونگونه که سنگهای تَهِ رودخونه بخاطر ناملایمات و تجربیاتی که کسب میکنن، صیقل می خورند و بشکلی زیبا در میآیند، ما هم در هر مرحله از سفر زندگیمون تجربیات و آموزشهایی رو می بینیم و وجودمون با این تجربیات صیقل می خوره، شاید بعضی وقتها این مسئله اونقدر هم برامون شیرین نباشه جمله «سفر چیز خوبیست، آدم رو پخته می‌کنه» را شاید خیلی‌ها از فیلم آقای هالو که نقشش رو آقای علی نصیریان بازی می‌کرد یادشونه، اسم این کتاب رو اول می‌خواستم سفر سنگ بگذارم، چون عقیده دارم که خود زندگی و هر مرحله‌اش سفریه برای خودش و توی سفر آدم خیلی چیزها را یاد می‌گیره. همونگونه که سنگ‌های ته رودخونه به خاطر ناملایمات و تجربیاتی که کسب می‌کنن، صیقل می‌خورن و به شکلی زیبا در میایند، ما هم در این مرحله از زندگیمون تجربیات و آموزش‌هایی رو می‌بینیم و وجودمون با این تجربیات صیقل می خوره».

ادامه...

مشخصات کتاب نگاهی دیگر

بخشی از کتاب نگاهی دیگر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب نگاهی دیگر