کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

اختلالات دفعی و شب‌ادراری در کودکان ، یک راهنمای عملی برای ارزیابی و درمان ویژه پزشکان، روان‌پزشکان

نسخه الکترونیک کتاب اختلالات دفعی و شب‌ادراری در کودکان ، یک راهنمای عملی برای ارزیابی و درمان ویژه پزشکان، روان‌پزشکان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

اختلالات دفعی در کودکان مشکلات شایعی هستند که تعداد زیادی از مراجعات به کلینیک‌های کودکان را به خود اختصاص می‌دهند. این اختلالات استرس زیادی را بر کودک و خانواده تحمیل می‌کند. بسیاری از والدین از نحوه‌ی برخورد با این مشکل آگاه نیستند و در مواردی نیز از روش‌های تنبیه شدید استفاده می‌کنند؛ بنابراین اختلالات دفعی، کودک را در معرض آزار جسمی قرار می‌دهند. کودک مبتلا به این اختلالات نیز تحت فشار روانی و اضطراب بالا قرار دارد و در بسیاری از مواقع اعتمادبه‌نفس کودک کاهش می‌یابد. لذا لازم است متخصصین حوزه‌ی کودک و متخصصین سلامت روان کودک با نحوه‌ی ارزیابی و درمان کودکان مبتلا به این اختلالات آشنا باشند. در این راهنما سعی شده است به شیوه‌ای کاربردی روش‌های تشخیصی و درمان این اختلالات معرفی شوند.

دانلود کتاب اختلالات دفعی و شب‌ادراری در کودکان ، یک راهنمای عملی برای ارزیابی و درمان ویژه پزشکان، روان‌پزشکان در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران