فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب مجموعه ۱۱  کتاب جلال آل‌احمد

کتاب مجموعه ۱۱ کتاب جلال آل‌احمد
نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب مجموعه ۱۱ کتاب جلال آل‌احمد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۲۲,۸۴۸ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب مجموعه ۱۱ کتاب جلال آل‌احمد

مجموعه یازده کتاب از جلال‌آل‌احمد در یک بسته . با خرید این بسته به جای پرداخت ۱۱۰۵۰۰ تومان قیمت نسخه چاپی، ۵۴۴۰۰ تومان قیمت نسخه الکترونیک، تنها ۳۸۰۸۰ تومان پرداخت کنید. . جلال آل احمد روشنفکر، مترجم، نویسنده و منتقد ادبی معاصر است. او یکی از شناخته‌ شده‌ترین و تاثیرگذارترین نویسندگان معاصر است که به خاطر فعالیت‌های سیاسی اش در جوانی و روگردانی‌اش از فعالیت های حزبی در سال‌های بعد بسیار مورد توجه قرار گرفت مواضع سیاسی جلال در کنار فعالیت‌های ادبی‌اش از او چهره‌ای منحصر به فرد در ادبیات ایران ساخته است. او در نوشته‌هایش به سبک‌های متنوع می‌نوشت و عمدتا نثری صریح، موجز، بلیغ و حادثه آفرین است. نثری که مخاطبان را با خود همراه کرده و در ذهنش ماندگار می‌شود. پس از خرید این بسته و همگام سازی مجموعه یازده جلدی به بخش کتابخانه اضافه می‌شود: - ارزیابی شتابزده - از رنجی که می‌بریم - پنج داستان - دید و بازدید - در خدمت و خيانت روشنفكران - زن زیادی - سرگذشت کندوها - سه تار - مدیر مدرسه - نفرین زمین - نون و القلم اطلاعات بیشتر این بسته را پس از دانلود نسخه نمونه بخوانید.

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.63 مگابایت
  • تعداد صفحات ۰ صفحه

نظرات کاربران

عرض ادب مرحوم جلال آل احمد نویسنده ی صاحب نام و مشهوری است و به گردن ادبیات ایران حق دارد اما با توجه به شرایط اجتماعی و فرهنگی جامعه ی ما و ظهور نویسندگان جدید و جوان و تغییر ذائقه و مطالبات و افق دید جوانان و تأثیر ادبیات جهان و سرعت و نقش شبکه های اجتماعی ، تاریخ مصرف آثار آل احمد گذشته و محتوای کتاب های ایشان منطبق با نیاز های نسل امروز نیست . به تعبیر دیگر کتاب های مرحوم آل احمد دیگر چندان نقشی در جامعه پذیری جوانان و ارضای نیازهای فرهنگی نسل امروز ایران ندارند ، اگرچه در دهه ی ۴۰ و ۵۰ از اهمیت و جایگاه خاصی بهره مند بوده اند . اما اینک بیشتر باید از دیدگاه تحلیلی به آنها نگاه کرده و مورد نقد و بررسی قرار بگیرند. البته این به معنای آن نیست که این آثار نباید چاپ و منتشر شوند ، زیرا در هر زمانی هستند کسانی که علاوه بر عنصر علاقه ، عوامل تسلسل و استمرار موجودیت فرهنگی یک تفکر خاص هستند. با احترام فراوان و پوزش
در 1 سال پیش توسط hemmat
تقریبا تمام آثار جلال را خوانده ام؛ نثرش دل نشین و ایرانی است. متاسفانه بخش زیادی از روشنفکران و نویسندگان معاصر ایران چپ زده بوده اند و این آفت کمی نیست.
در 1 سال پیش توسط soh...151
بعضی آثارش واقعا عالیه مدیرمدرسه وغربزدگی را پیشنهاد میکنم بخوانید
در 1 سال پیش توسط اکبر طهماسبی
عالی هست این مجموعه
در 5 ماه پیش توسط محمود کابلی
دوستش داشتم
در 1 سال پیش توسط پری ناز
عالی
در 2 ماه پیش توسط ham...635