فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

مجموعه ۱۱ کتاب جلال آل‌احمد (نسخه PDF)

نسخه الکترونیک کتاب مجموعه ۱۱ کتاب جلال آل‌احمد (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
مجموعه ۱۱ کتاب جلال آل‌احمد (نسخه PDF)

مجموعه یازده کتاب از جلال‌آل‌احمد در یک بسته
.
با خرید این بسته به جای پرداخت ۱۱۰۵۰۰ تومان قیمت نسخه چاپی، ۵۴۴۰۰ تومان قیمت نسخه الکترونیک، تنها ۳۸۰۸۰ تومان پرداخت کنید.
.
جلال آل احمد روشنفکر، مترجم، نویسنده و منتقد ادبی معاصر است. او یکی از شناخته‌ شده‌ترین و تاثیرگذارترین نویسندگان معاصر است که به خاطر فعالیت‌های سیاسی اش در جوانی و روگردانی‌اش از فعالیت های حزبی در سال‌های بعد بسیار مورد توجه قرار گرفت
مواضع سیاسی جلال در کنار فعالیت‌های ادبی‌اش از او چهره‌ای منحصر به فرد در ادبیات ایران ساخته است. او در نوشته‌هایش به سبک‌های متنوع می‌نوشت و عمدتا نثری صریح، موجز، بلیغ و حادثه آفرین است. نثری که مخاطبان را با خود همراه کرده و در ذهنش ماندگار می‌شود.
پس از خرید این بسته و همگام سازی مجموعه یازده جلدی به بخش کتابخانه اضافه می‌شود:
- ارزیابی شتابزده
- از رنجی که می‌بریم
- پنج داستان
- دید و بازدید
- در خدمت و خيانت روشنفكران
- زن زیادی
- سرگذشت کندوها
- سه تار
- مدیر مدرسه
- نفرین زمین
- نون و القلم

اطلاعات بیشتر این بسته را پس از دانلود نسخه نمونه بخوانید.


  • دسته بندی:
  • ناشر: فیدیبو - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.63 مگابایت - تعداد صفحات : ۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب مجموعه ۱۱ کتاب جلال آل‌احمد (نسخه PDF) در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب مجموعه ۱۱ کتاب جلال آل‌احمد (نسخه PDF)

تقریبا تمام آثار جلال را خوانده ام؛ نثرش دل نشین و ایرانی است. متاسفانه بخش زیادی از روشنفکران و نویسندگان معاصر ایران چپ زده بوده اند و این آفت کمی نیست.
در 6 ماه پیش توسط
دوستش داشتم
در 9 ماه پیش توسط
بعضی آثارش واقعا عالیه مدیرمدرسه وغربزدگی را پیشنهاد میکنم بخوانید
در 9 ماه پیش توسط
عرض ادب مرحوم جلال آل احمد نویسنده ی صاحب نام و مشهوری است و به گردن ادبیات ایران حق دارد اما با توجه به شرایط اجتماعی و فرهنگی جامعه ی ما و ظهور نویسندگان جدید و جوان و تغییر ذائقه و مطالبات و افق دید جوانان و تأثیر ادبیات جهان و سرعت و نقش شبکه های اجتماعی ، تاریخ مصرف آثار آل احمد گذشته و محتوای کتاب های ایشان منطبق با نیاز های نسل امروز نیست . به تعبیر دیگر کتاب های مرحوم آل احمد دیگر چندان نقشی در جامعه پذیری جوانان و ارضای نیازهای فرهنگی نسل امروز ایران ندارند ، اگرچه در دهه ی ۴۰ و ۵۰ از اهمیت و جایگاه خاصی بهره مند بوده اند . اما اینک بیشتر باید از دیدگاه تحلیلی به آنها نگاه کرده و مورد نقد و بررسی قرار بگیرند. البته این به معنای آن نیست که این آثار نباید چاپ و منتشر شوند ، زیرا در هر زمانی هستند کسانی که علاوه بر عنصر علاقه ، عوامل تسلسل و استمرار موجودیت فرهنگی یک تفکر خاص هستند. با احترام فراوان و پوزش
در 9 ماه پیش توسط