دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب هزینه تخریب محیط‌ زیستی

کتاب هزینه تخریب محیط‌ زیستی

نسخه الکترونیک کتاب هزینه تخریب محیط‌ زیستی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب هزینه تخریب محیط‌ زیستی

ر کتاب حاضر، مسائل مهم محیط‌زیستی شامل افت کمّی و کیفی آب، آلودگی هوا، تخریب زمین، جنگل‌زدایی و تخریب جنگل، نشت نفت و پسماند ناشی از جنگ، در کشورهای مختلف و با استفاده از جدیدترین روش‌های برآورد هزینه‌های اقتصادی بررسی شده است و در نهایت، سهم هزینه برآوردی از تولید ناخالص داخلی کشورهای مذکور تبیین شده است تا حساسیت و ابعاد آن برای دولتمردان مربوطه آشکارتر شود. در انتها نیز به مسئله پیامدها برای سیاست­ها، سرمایه گذاری‌ها و نهادها پرداخته شده است. با توجه به اینکه در عصر حاضر در رابطه با مسائل محیط‌زیستی معضلات جدیدی برای بشر به‌ وجود آمده است، لذا این مسائل در سطح جهان از جمله ایران روزبه‌روز اهمیت بیشتری پیدا کرده است. در این ارتباط به نظر می‌رسد که انتشار نتایج تحقیقات، مقالات و کتاب­های مرتبط با رخدادهای روز در مورد تخریب محیط‌زیست برای روشنگری بیشتر عموم و مسئولان، به ویژه در جهت اصلاح سیاست‌گذاری‌ها و بهبود وضعیت محیط‌زیست از اهمیت ویژه‌ای برخوردار باشد. امید است که با توجه به انتشارات اندک در مورد اقتصاد محیط‌زیست (به ویژه تخریب جنگل و هزینه‌های مربوطه) در ایران این کتاب بتواند برای محققان، سیاست‌گذاران، سازمان‌های دولتی و غیردولتی، نهادهای دانشگاهی و تحقیقاتی کشور در این حوزه مفید فایده باشد.

ادامه...

مشخصات کتاب هزینه تخریب محیط‌ زیستی

بخشی از کتاب هزینه تخریب محیط‌ زیستی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب هزینه تخریب محیط‌ زیستی