کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر هیرمند و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

پنجمین زن

نسخه الکترونیک کتاب پنجمین زن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

زن تا ساعت دو و نیم بعد از نیمه‌شب صبر کرد. تجربه به او نشان داده بود که حول‌‌وحوش این ساعت خستگی به او غلبه می‌کند. به یاد شب‌هایی افتاد که موقع کار همیشه وضع به همین منوال بود و بین ساعات دو تا چهار صبح خطر به خواب رفتن تهدیدش می‌کرد.
از ساعت نه شب در اتاق نگهداری ملحفه‌های بیمارستان منتظر مانده بود. این بار هم مثل شب اول از در اصلی بیمارستان وارد شد و کسی هم متوجه حضور او در آنجا نشد. هیچ‌کس به پرستاری که با عجله راه می‌رفت مشکوک نمی‌شد چون او رفتار غیرطبیعی و مشکوکی از خودش نشان نمی‌داد. در طول روز به تغییر چهره فکر کرده بود، مثلاً مدل موهایش را تغییر دهد اما این کار ضرورت چندانی نداشت. انتظار در آن اتاق کوچک فرصت زیادی برای فکر کردن در اختیارش گذاشته بود. بوی ملحفه‌های شسته و اتوشده او را به یاد کودکی‌اش می‌انداخت. تا بعد از نیمه‌شب همان‌جا نشست. چراغ‌قوه‌اش را از جیبش بیرون آورد، همان چراغ‌قوه‌ای که موقع کار از آن استفاده می‌کرد، و شروع کرد به خواندن آخرین نامه‌ای که مادرش برایش نوشته بود. نامه ناتمام مانده بود، اما مادرش فقط در این نامه چیزهایی درباره‌ی خودش نوشته و از اتفاقاتی حرف زده بود که او را وادار به خودکشی کرده بود. او در طول نامه به‌‌وضوح می‌دید که مادرش هرگز نتوانسته بود به آن تلخی‌ها غلبه کند. به گوشه‌وکنار جهان سرک می‌کشم، درست مثل یک کشتی بدون ناخدا. مجبورم تاوان گناه دیگری را بپردازم. با خودم فکر می‌کردم زمان که بگذرد خاطرات کمرنگ و کمرنگ‌تر می‌شوند و سرانجام از بین می‌روند. اما چنین نشد. فقط با مرگ می‌توانم نقطه‌ی پایانی بر آن‌ها بگذارم. و از آنجا که فعلاً نمی‌خواهم بمیرم، یادآوری و مرور آن خاطرات را برگزیده‌ام.

  • دسته بندی: داستان خارجی
  • ناشر: نشر هیرمند - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 3.72 مگابایت - تعداد صفحات : ۶۱۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب پنجمین زن در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

محشره، پر از هیجان، ترجمه عالی
در 5 روز پیش توسط برفی برفی
لطف کنید برای کتاب تخفیف بگذارید...برای نسخه الکترونیکی این قیمت زیاد...ممنون
در 4 ماه پیش توسط mar...emi
پیشنهاد من اینه که همه کتابهای این نویسنده رو بخونید واقعا روان و جذاب و تعلیق خاصی داره
در 5 ماه پیش توسط ffa...010
بازرس کورت والاندر به تازگی از تعطیلات بازگشته است و پس از این سفر لذت‌بخش با اشتیاق فراوان به برنامه‌هایی که برای آینده در سر دارد، می‌اندیشد. پاییز از راه رسید و والاندر امیدوار است که روزهای آرامی در پیش رو باشد. اما در پی ناپدید شدن و به قتل رسیدن یک پرنده‌شناس پیر و پس از آن ناپدید شدن یک گلفروش این امید در دلش رنگ می‌بازد و او و تیمش درگیر پرونده‌ی پیچیده‌ی قتل‌هایی زنجیره‌ای می‌شوند و…
در 6 ماه پیش توسط امیرحسین آل عوض
نمیشه اسم این کتاب رو صرفا یه کتاب پلیسی گذاشت اگرچه واقعا یه تعقیب و گریز مربوط به یک جنایت رو شرح میده، کتاب حالات روحی یه کاراگاه پلیس رو در حین پیدا کردن یه قاتل شرح میده و نکته جالب کتاب اینه که هم قهرمان و هم ضد قهرمان داستان هر دو خاکستری هستند نه سیاه و سفید. کتاب یه زمینه تلخ داره.
در 8 ماه پیش توسط tim...a01